Multicooker Redmond SkyCooker M800S-E

Ocena

Nowoczesne technologie, które znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach gospodarstwa domowego, znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Kuchnia to miejsce, w którym coraz częściej można spotkać urządzenia nie tylko wielofunkcyjne, ale i takie, którymi możemy sterować za pomocą przenośnych urządzeń mobilnych. Jednym z takich inteligentnych urządzeń jest multicooker marki Redmond. Ściągając na swojego smartfona aplikację R4S, można nie tylko sterować urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie, ale także obliczać wartość kaloryczną posiłków, wyłączać i włączać programy, tworzyć i zapisywać autorskie przepisy oraz zmieniać temperaturę i czas.

Multicooker Redmond M800S-E

Multicooker Redmond SkyCooker M800S-E,bo o nim mowa, to wieloczynnościowy sprzęt z dostępnymi 40 programami gotowania, z czego 20 z nich to programy automatyczne.

Posiadanie go w swojej kuchni zmienia całkowicie podejście do gotowania, a ci, którzy nie lubią gotować, mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Wystarczy bowiem włożyć składniki do naczynia gotującego i ustawić odpowiedni program. Nie trzeba stać nad urządzeniem i kontrolować jego pracy. Nie trzeba nawet wiedzieć, jak długo powinno się gotować mięso, ryby czy zupę. Urządzenie ma tak zaprogramowane fabrycznie programy, że wiedza ta jest całkowicie zbędna. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą tworzyć swoje autorskie dania, a także zmieniać parametry przygotowywanych posiłków, np. czas i temperaturę.

multicooker Redmond M800S-E

Model ten jest dostępny w klasycznym, eleganckim czarnym kolorze. Mniej więcej wszystkie modele tej marki są utrzymane w takim samym stylu. Różnią się między sobą kolorami, funkcjami i zastosowanymi innowacjami. Multicooker ma moc 800 W. Jest to wystarczająca wartość, która umożliwia nagrzanie elementu grzewczego do odpowiedniej temperatury w stosunkowo krótkim czasie.

Poznaj zalety i wady multicookera Redmond SkyCooker M800S-E

Zalety Wady
 • Nowoczesny design
 • Wielofunkcyjność
 • Bogate wyposażenie
 • Atrakcyjna cena
 • Łatwe i szybkie czyszczenie
 • Solidne wykonanie
 • Brak

Urządzenie świetnie sprawdza się w roli kuchennego pomocnika. Dlatego, trudno dopatrzyć się jakichkolwiek wad w działaniu tego sprzętu. Korzystając z niego na co dzień, dochodzi się do wprawy i z czasem, żadna funkcja nie wydaje się skomplikowana. Tak samo jest z obsługą. Wyświetlacz i panel sterowania jest czytelny. Ponadto są na nim wyszczególnione funkcje. Sprawdź cenę multicookera Redmond SkyCooker M800S-E.multicooker Redmond SkyCookerWystarczy stosować się do komunikatów, a okaże się, że praca z tym urządzeniem jest łatwa i przyjemna.

Wyposażenie multicookera Redmond SkyCooker M800S-E

Sprawdźmy teraz jakie wyposażenie znajdziemy w zestawie startowym.

 • Panel dotykowy, wyświetlacz cyfrowy LCD
 • Zdejmowany zawór pary
 • Podstawa z elementem grzejnym
 • Misa z powłoką ceramiczną o pojemności 5 litrów.
 • Naczynie do przygotowywania potraw na parze
 • Pojemnik z podziałką wykonany z plastiku
 • Chochla
 • Płaska łyżka
 • Odłączany, gruby przewód zasilający w kolorze czarnym
 • Książka kucharska, w której znajdziemy 120 unikalnych przepisów
 • Kosz z uchwytem do smażenia we frytkownicy
 • Uchwyt do łyżki wazowej i płaskiej
 • Przycisk otwierający pokrywę
 • Uchwyt służący do przenoszenia urządzenia
 • Instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna (24 miesiące)

Bogate wyposażenie sprawia, że korzystanie z tego sprzętu jest prawdziwą przyjemnością. Warto pamiętać o tym, że podczas gotowania elementy takie jak korpus i misa są bardzo gorące. Najlepiej więc używać rękawic podczas współpracy z urządzeniem. Multicooker powinien być postawiony na płaskim, suchym blacie. Podczas pracy nie powinno się go przykrywać żadnymi ściereczkami, bo może to doprowadzić do przegrzania, a w rezultacie do uszkodzenia. SkyCooker M800S-EJest to sprzęt, który został przystosowany do użytku domowego. Lepiej więc nie wynosić go na zewnątrz, zwłaszcza gdy jest wilgotno, bo woda negatywnie wpływa na jego prawidłowe funkcjonowanie. Po prawidłowym umieszczeniu urządzenia na stabilnej powierzchni warto upewnić się, że między misą a płytą grzewczą nie pozostały żadne kartoniki.

Książka kucharska

Do zestawu została dołączona książka, w której można znaleźć 120 przepisów kulinarnych. Można zatem codziennie przygotowywać inne danie i zadziwiać swoich bliskich kulinarnymi zdolnościami. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących obsługi urządzenia, można zajrzeć do instrukcji obsługi. Są w niej objaśnienia dostępnych funkcji, a także rozwiązania typowych problemów, które mogą przydarzyć się podczas codziennej pracy. Kup teraz multicooker Redmond SkyCooker M800S-E.

Dodatkowe akcesoria

Żeby zwiększyć wygodę użytkowania i funkcjonalność urządzenia, można dokupić dodatkowe akcesoria. Można zatem rozważyć zakup szczypców do misy, przydających się podczas wyciągania rozgrzanego naczynia, szynkowaru umożliwiającego przygotowanie rolad i innych wyrobów z mięsa lub ryb, a także słoiczków lub dodatkowych mis.

Jak uruchomić multicooker Redmond

Zanim przystąpi się do gotowania, trzeba przygotować wszystkie niezbędne do przygotowania danego dania produkty. Wszystkie składniki trzeba umieścić w misie gotującej, a następnie zamontować ją w korpusie urządzenia. Produkty i woda, którą dodało się do miski, nie powinny przekraczać poziomu oznaczonego jako maksymalny. Po wykonaniu tych czynności można przykryć misę pokrywą i podłączyć sprzęt do zasilania. multicooker Redmond SkyCooker M800S-ENaciskając przycisk MENU, wybieramy odpowiedni program. Jeśli czas gotowania i temperatura zaproponowana przez producenta nam nie odpowiada, możemy ją zmienić. Po zakończeniu danego programu rozlega się sygnał dźwiękowy. W zależności od tego, jaka potrawa jest przygotowywana, urządzenie może uruchomić tryb automatycznego podgrzewania. Nie jest on jednak dostępny przy każdym rodzaju produktów. Kliknij by dokonać zakupu multicookera Redmond SkyCooker M800S-E.

Funkcja MULTICOOK

Otrzymany efekt nie zawsze jest zadowalający. Jeśli po użyciu programu zaprogramowanego fabrycznie, efekty nie będą takie, jakich oczekiwaliśmy, to możemy włączyć funkcję MULTICOOK. Korzystając z niej, ma się możliwość dostosowania ustawień do własnych preferencji, co daje wręcz nieograniczone możliwości eksperymentowania w kuchni.

Funkcje multicookera Redmond SkyCooker M800S-E

Multicooker Redmond SkyCooker M800S-E ma wiele ciekawych funkcji, których poznanie zajmie z całą pewnością trochę czasu. Warto je wymienić, aby wiedzieć, czego można się spodziewać po tym urządzeniu.

 • Funkcja opóźnionego startu – użytkownik ma możliwość ustawienia czasu, po którego upływie sprzęt włączy się automatycznie. Maksymalny czas opóźnienia startu to aż 24 godziny, z kolei minimalny okres to 10 minut.
 • Funkcja odgrzewania dań – stosuje się ją, gdy ma się ochotę podgrzać zimne danie. Aby z niej skorzystać, wystarczy włożyć danie do misy gotującej, zamknąć pokrywę i podłączyć urządzenie do zasilania. Przez kilka sekund należy przytrzymać przycisk podgrzewania, do czasu, aż usłyszy się sygnał dźwiękowy. Danie zostanie podgrzane, a temperatura będzie utrzymywana przez 24 godziny. Tryb podtrzymywania temperatury można przerwać w dowolnym momencie, co jest dobrą wiadomością, bo przy niektórych daniach nie jest wskazane tak długie utrzymywanie wysokiej temperatury.
 • Program MULTICOOK – dzięki niemu można przygotować niemal wszystkie posiłki według własnych upodobań. W tym trybie wszystkie ustawienia można dowolnie modyfikować.
 • Technologia 3D heating – ciepło jest równomiernie rozprowadzane, dlatego wszystkie potrawy mają idealną temperaturę.
 • Sterowanie urządzeniem mobilnym – ściągając odpowiednią aplikację, np. na smartfona można sterować urządzeniem, nawet do niego nie podchodząc.Redmond SkyCooker M800S-E
 • Smażenie ryb
 • Gotowanie na parze – podczas korzystania z tej funkcji zegar rozpoczyna odliczanie dopiero wówczas, gdy woda osiągnie temperaturę wrzenia i w pojemniku pojawi się wystarczająca ilość pary.
 • Smażenie na głębokim oleju
 • Funkcja wolnego gotowania
 • Funkcja przygotowywania chleba – korzystając z niej, można upiec domowy chleb. Aby wyniki były satysfakcjonujące, nie należy otwierać pokrywy podczas pieczenia. Można ustawić czas pieczenia w przedziale od 1 do 6 godzin. Produkty, które wkłada się do misy, nie powinny przekraczać połowy jej ogólnej pojemności. Gdy włącza się ten tryb najlepiej odłączyć funkcję automatycznego podtrzymywania ciepła. Tak, żeby nie była włączona na żadnym etapie jego powstawania.
 • Przygotowywanie zup, napojów i kompotów – czas sugerowany przez producenta, przy korzystaniu z tej funkcji wynosi 1 godzinę. Wartość tę można jednak zmieniać w zależności od swoich potrzeb. Maksymalny czas wynosi w tym przypadku aż 8 godzin.
 • Program PASTA – możliwość przygotowania makaronów, parówek, past, gotowanych jajek. Możliwe jest ręczne ustawienie czasu w przedziale od 1 do 20 minut. Można także pozostawić sugerowany czas, czyli 8 minut. W tym trybie składniki wkładamy do misy dopiero wtedy, gdy rozlegnie się sygnał dźwiękowy informujący o zagotowaniu wody.
 • Program wolnego gotowania – przydaje się do przygotowywania prażonego mleka i duszenia różnego rodzaju mięs.
 • Program BOIL – przeznaczony do gotowania roślin strączkowych i warzyw. Maksymalny czas gotowania tego typu produktów to 2 godziny. Czas, który został ustawiony fabrycznie to 40 minut.
 • Możliwość pieczenia różnego rodzaju ciast i zapiekanek. Podczas przygotowywania biszkoptu warto sprawdzić, czy jest już gotowy poprzez wsadzenie w niego wykałaczki. Jeśli nie pozostaje na niej ciasto, to znak, że można przerwać pieczenie.
 • Program umożliwiający przygotowywanie domowego jogurtu – można przygotować zarówno owocowy, jak i naturalny jogurt. Do przechowywania polecane są specjalne słoiczki, które można zakupić oddzielnie.
 • Program PIZZA – możliwość przygotowania domowej pizzy. Czas ustawiony fabrycznie to w tym przypadku 20 minut.
 • Funkcja automatycznego podtrzymywania ciepła – nie jest aktywna przy wszystkich programach, a przy niektórych produktach jej włączanie jest wręcz niezalecane.
 • Smażenie – stosując tę funkcję, można smażyć mięsa, warzywa i owoce morza. Podczas smażenia pokrywa naczynia powinna być podniesiona. Produkty można wsadzać do naczynia dopiero wówczas, gdy olej będzie bardzo gorący.
 • Przygotowywanie founde
 • Smażenie we frytkownicy
 • Robienie sera i twarogu
 • Pasteryzacja produktów płynnych
 • Podgrzewanie dań dla dzieci
 • Sterylizacja produktów do higieny osobistej i naczyń

Ten model ma zatem wiele przydatnych funkcji, z których można korzystać za każdym razem, gdy ma się zamiar przygotować coś pysznego. Samo czyszczenie sprzętu nie powinno sprawiać kłopotu, ponieważ większość części i drobnych akcesoriów można myć w zmywarce do naczyń. Podstawa urządzenia to jedyny element, którego nie można moczyć w wodzie. Obudowę można jedynie przecierać wilgotną, miękką ściereczką.

Podczas pierwszego uruchomienia urządzenia można poczuć nieprzyjemny zapach. Jest to zjawisko normalne i nie świadczy o wadzie produktu. Jeśli zapach ten będzie bardzo uciążliwy to przed pierwszym użyciem można zagotować w urządzeniu cytrynę. Jej zastosowanie powinno wyeliminować przykry zapach.

Czy warto kupić Redmond SkyCooker M800S-E

Multicooker Redmond SkyCooker M800S-E to urządzenie, które przypadnie do gustu osobom ceniącym nowoczesność i niebanalne rozwiązania. Tutaj kupisz multicooker Redmond SkyCooker M800S-E.Redmond M800S-EMnogość dań, które można przygotować za pomocą tego sprzętu może przyprawić o kulinarny zawrót głowy. Mimo to warto mieć w swojej kuchni urządzenie, które łączy w sobie funkcje wielu kuchennych sprzętów.

RelatedPost

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
25 − 11 =