Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro JMP800SI

Ocena

Coraz częściej świadomie jemy i dbamy o zdrowie przy codziennych wyborach żywieniowych. Doskonałym źródłem witamin i minerałów każdego dnia jest sok świeżo wyciskany z owoców. Dowolnie dobieramy smaki i aromaty, o ile nasza wyciskarka jest przystosowana do wyciskania wszystkich owoców i warzyw. Warto tym zasugerować się przy wyborze sprzętu do wyciskania owoców. Funkcjonalność to coś, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Przedstawiamy naszą opinię na temat funkcjonalności i cech charakterystycznych produktu Kenwood PureJuice Pro JMP800SI.

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice JMP800

Świeże i zupełnie naturalne soki nie tylko są po prostu smaczne, ale też dostarczają codzienną porcję witamin i mikroelementów. Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice JMP800 zdecydowanie pomaga zadbać o dostarczenie tych ważnych substancji do organizmu. Sprawdź, gdzie możesz kupić wyciskarkę wolnoobrotową Kenwood PureJuice JMP800. Doskonała, nowoczesna technologia sprawia, że wolna praca urządzenia skutkuje dokładnym i delikatnym wyciśnięciem soku. Jest on tłoczony na zimno, zatem owoce oddają znacznie więcej dobra, czyli wszystkiego tego, co w nich zdrowe. Dzięki specjalistycznej technologii uzyskuje się zdrowy i pyszny sok z dowolnej twardości owoców i warzyw.

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice JMP800

Wyglądem Kenwood PureJuice Pro JMP800SI również nie odstrasza – wręcz przeciwnie. Nie jest to sprzęt, który trzeba chować w zamkniętych szafkach czy szufladach – jego nowoczesny wygląd, transparentność połączona z metalowymi częściami pozwala na to, by urządzenie AGD stało się ozdobą nowoczesnej i przestronnej kuchni. Dzięki swojemu wyglądowi pozwala również na to, by przyciągnąć uwagę także podczas działania. Widoczna spirala kręci się i pokazuje, w jaki sposób uzyskiwany jest sok. Wolne obroty nie dopuszczają, jak w sokowirówkach ma to miejsce, zbyt wiele tlenu, dzięki czemu ekstrakcja soku jest bardzo wysoka. W wypadku bardzo soczystych owoców możemy mówić aż o 84% pozyskanego soku. Warto zwrócić również uwagę na to, jak tłoczenie na zimno ułatwia tworzenie zdrowej diety. W zbilansowanym odżywaniu trzeba pamiętać o co najmniej jednej porcji owoców i warzyw spośród pięciu dziennych posiłków.

Poznaj zalety i wady wyciskarki Kenwood PureJuice JMP800

Zalety Wady
  • Przystępna cena
  • Wbudowana funkcja płukania tuby
  • Cicha praca
  • Ekonomiczne zużycie prądu
  • Nowoczesny design
  • Łatwy w obsłudze sprzęt
  • Błyskawiczne czyszczenie sprzętu
  • Łatwy montaż części oraz ich demontaż
  • Brak

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro JMP800SI pozwala na przygotowanie ciekawych połączeń smakowych, które w 100% są naturalne i odżywcze. Plusem tego rozwiązania jest to, że wszystko odbywa się we własnej kuchni. Od teraz nie musisz płacić za drogie soki sprzedawane w sklepach ze zdrową żywnością czy restauracjach. Przygotuj je sama w domu, o ile pod ręką masz kilka smakowitych owoców. Silnik Kenwood PureJuice JMP800 to 240 watów. To siła, która pozwala na działanie bardzo wolnych obrotów. Mówimy tutaj o 48 obrotach na minutę, a to z kolei przekłada się na wolną i delikatną obróbkę warzyw i owoców. Dzięki temu substancje odżywcze zostają w szklance, a nie w pojemniku na suchą pulpę, czyli pozostałości po wyciśnięciu.

Indukcyjny silnik

Kolejnym elementem, który należałoby scharakteryzować, jest indukcyjny silnik. Dzięki swojej zbilansowanej mocy jest nie tylko długowieczny, ale i wytrzymały przy jednorazowym użyciu. Nie przegrzewa się nawet przy dużej ilości owoców i warzyw. kenwood PureJuice Pro JMP800SISilnik Kenwood PureJuice Pro JMP800SI jest niezawodny – będzie służyć przez wiele lat i gasił pragnienie, dbając o dostarczenie zdrowych witamin i minerałów całej rodzinie. Warto również zwrócić uwagę na doskonałą wydajność maszyny, a mimo wszystko ważne jest, by przy okazji nie zakłócała ona spokoju podczas wyciskania. Zapewnia to konstrukcja silnika, który przy pracy generuje zaledwie 58 dB! To dźwięk porównywalny zaledwie do szumu w biurze. To już najcichszy odkurzacz jest głośniejszy, o mikserach nie wspominając. Jest to zatem bardzo cicha wyciskarka. Przy swojej wydajności, rzeczywiście robi to wrażenie.

Tuba XL

Kenwood PureJuice JMP800 to również nieograniczony dostęp do soków z warzyw i owoców w każdym rozmiarze. Tuba, która jest bardzo szeroka, pozwala na to, by zmieściły się w niej całe owoce i warzywa. Nie ma co ukrywać – pozwala to również na to, by zaoszczędzić czas na ich krojenie. Nie ma takiej potrzeby! kenwood PureJuice ProTuba XL jest bardzo pojemna, ponadto wlot jest podwójny i pozwala na to, by jednocześnie dodawać zarówno mniejsze, jak i większe porcje. To również spore ułatwienie w codziennym użytkowaniu sprzętu. Nie wspomnieliśmy jeszcze o dzbanie, którego objętość jest imponująca. To aż 1,5 litra. Sprawdź już teraz cenę Kenwood PureJuice JMP800!

Mały korek

Kenwood PureJuice Pro JMP800SI ma jeszcze jedno innowacyjne rozwiązanie, którego trudno szukać w innych wyciskarkach wolnoobrotowych, nawet podobnej klasy. Jest to charakterystyczny korek umożliwiający to, by zatkać misę na chwilę zanim sok nalany zostanie do półtoralitrowego dzbana. Pozwala to na to, by dokładnie wymieszać sok, by jego smak był pełniejszy. Mocno przydatne jest to szczególnie, jeśli idzie o soki z wielu różnych owoców. Kiedy bowiem zatykamy misę, możemy wymieszać smaki zanim przelejemy gotowy sok. korek kenwood PureJuice ProTo odróżnia wyciskarkę Kenwood PureJuice JMP800 od konkurencyjnych, ponieważ korek ów znajduje się tam na stałe, to znaczy przy wylocie kranu. Ponadto wylot kranu ów wyposażony jest w tak zwane motylki, dzięki którym przy nalewaniu czy przygotowaniu soku nie ubrudzisz się. To szczególnie ważne dla tych, którzy dbają o higienę pracy.

Montaż i demontaż wyciskarki Kenwood PureJuice JMP800

Wyciskarka jest bowiem na tyle elastycznym sprzętem i niebrudzącym, że można go używać w każdym pomieszczeniu. Łatwy montaż i demontaż pozwala na to, by zabierać go ze sobą również na wakacje, działkę czy każde inne miejsce, gdzie mamy dostęp do elektryczności. Swoim wyglądem na pewno nie oszpeci wnętrza – nowoczesny, a przy tym klasyczny design jest ozdobą dla każdego wnętrza, w którym się znajdzie. Elementy srebrne w stylowy sposób mogą wzbogacić wnętrze i są uniwersalne, jeśli chodzi o dostosowanie się do wystroju kuchni.

Kenwood PureJuice JMP800 ponadto jest bardzo kompaktowy i dzięki temu zmieści się w nawet najmniejszej kuchni. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby nie zajmowało zbyt wiele miejsca. Zarówno złożone, jak i rozłożone – ani blat, ani nasze szafki nie będą zatem zapchane. Zwłaszcza, że pojemniki można skompresować i to również ułatwia przechowanie sprzętu. Wyciskarka Kenwood PureJuice Pro JMP800SIWarto również wspomnieć o innej cesze charakterystycznej sprzętu, mianowicie o tym, że ślimak i sito – dwa szalenie ważne elementy – zostały rozdzielone, co niewątpliwie pozwala na to, by urządzenie było bardziej trwałe i wydajne, ale co chyba jeszcze bardziej istotne – zapobiega zapychaniu przy działaniu wyciskarki, ponadto wiele ułatwia przy okazji czyszczenia maszyny. Pozwala nawet na mycie tych części w zmywarce.

Czyszczenie wyciskarki Kenwood PureJuice Pro JMP800SI

Wspominaliśmy również o higienie pracy. Warto zasygnalizować, że wyposażenie wyciskarki wolnoobrotowej Kenwood PureJuice JMP800 bardzo pomaga w zachowaniu urządzenia w czystości. Na specjalną uwagę zasługuje tu obrotowy koszyk czyszczący, który wyposażony jest również w gumowe skrzydełka. Dbają one o to, aby sprzęt nie zapychał się, a dokładnie – by nie zapychał się filtr. Można z powodzeniem mówić o innowacji, pozwalającej utrzymać higienę również przy okazji czyszczenia wyciskarki. Zapewnia to również długowieczność filtra, o który nie trzeba się martwić, a który często bywa awaryjny w tego rodzaju wyciskarkach czy sokowirówkach. Dopracowana technologia pozwala tego uniknąć.

Bezpieczna praca wyciskarki Kenwood PureJuice

Bezpieczeństwo użytkowania jest niewiarygodnie istotne przy okazji użytkowania tego rodzaju sprzętu, zwłaszcza, gdy mamy w domu dzieci. Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice JMP800 to nie tylko łatwość w obsłudze, ale i zapewnione bezpieczeństwo. Ważna jest blokada, która sprawia, że nie ma opcji, aby uruchomić urządzenie, kiedy któryś z elementów nie jest poprawnie zamontowany. Ponadto, co ważne zwłaszcza dla tych, którzy dbają o ekologiczny aspekt artykułów gospodarstwa domowego, wszystkie części wyciskarki wykonane zostały z substancji wolnych od BPA, co oznacza, że materiały te zdatne są do bezpośredniej pracy z produktami spożywczymi.

Na pewno ważne też jest to, że można zapobiec zablokowaniu działania, a to za sprawą biegu wstecznego. Zatem, gdy nawet najtwardszy kawałek warzywa czy owocu zablokuje nam się w ślimaku, możemy to cofnąć. Zapobiega to przegrzaniu się silnika czy jego awarii. Ponadto warto jest zwrócić uwagę również na wytrzymałość ślimaka – materiał, z którego powstał, wykonany jest z odpornego na odkształcenia tworzywa. Sprawdź już teraz gdzie kupić Kenwood PureJuice JMP800

Jak  działa wyciskarka Kenwood PureJuice Pro JMP800SI

Zanim uruchomimy ją pierwszy raz, dobrze byłoby przygotować wszystkie części, myjąc je dokładnie i osuszając, by zapobiec zamoczeniu. Urządzenie należy postawić na poziomym, stabilnym i suchym blacie. Nie musi być to blat kuchenny, wystarczy, by powierzchnia była stabilna. Kiedy upewnimy się, że wszystko jest w porządku, wówczas możemy rozpocząć montowanie całości. wyciskarka kenwood PureJuiceWszystkie elementy warto przygotować sobie i postępować według instrukcji. Jest ona prosta i przejrzysta, więc nie powinniśmy mieć z tym problemu. Jeśli jednak nie złożymy naszej wyciskarki poprawnie, nie ma się czym przejmować – źle złożony sprzęt na pewno nie zadziała, a tym samym z pewnością niczego nie uszkodzimy.

Kiedy wszystko jest już poprawnie zamontowane, możemy przystępować do wyciskania. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Warto wspomnieć, co może być ważną informacją dla wegan – z pomocą tej wyciskarki z powodzeniem wyciśniemy mleko migdałowe czy kokosowe. Twarde owoce i warzywa nie stanowią problemu dla Kenwood PureJuice JMP800. To również zdrowa alternatywa dla wegetarian, którzy dzięki wyciskarce mogą zadbać o dostarczenie wszystkich trudniej przyswajalnych witamin i minerałów, na przykład żelaza z buraków. Kenwood PureJuice Pro JMP800SI z pewnością pomoże w prowadzenia zdrowego trybu życia, ułatwi zdrowe i pełnowartościowe odżywianie i poprawi komfort korzystania z dóbr naturalnych. Sprawdź już dziś, gdzie możesz kupić wyciskarkę wolnoobrotową Kenwood PureJuice JMP800.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
11 × 19 =