Wyciskarka do soków Hurom H-AA Alpha

Ocena

Niemal każdy uwielbia świeże, naturalne soki. Mając odpowiedni sprzęt, można je przygotować we własnym domu, ze starannie wyselekcjonowanych składników. Cenionym przez wielbicieli soków urządzeniem jest wyciskarka wolnoobrotowa. Przygotowując soki z jej pomocą, ma się pewność, że uzyskany produkt odznacza się wysoką jakością, idealną konsystencją i doskonałym smakiem. Na rynku dostępne są wyciskarki, które działają na podstawie najnowszych technologii. Odznaczają się niebywałą wydajnością i estetyką wykonania. Jednym z takich bez wątpienia nowoczesnych urządzeń jest wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA Alpha.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA Alpha

Wyciskarki z tej serii dostępne są w różnych kolorach. Można zatem wybrać taki, który idealnie wkomponuje się w kuchenną przestrzeń. Do wyboru są wyciskarki w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym lub czerwonym. Sprawdź gdzie kupić modele Hurom H-AA Alpha.

WYCISKARKA HUROM H-AA ALPHA CZARNY MATWyciskarka jest wyposażona w silnik o mocy 150 W i wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wszystkie plastikowe elementy są wolne od szkodliwego dla zdrowia BPA.

Silnik w tym modelu nie odznacza się dużą mocą. W tym konkretnym przypadku nie jest to wada. Urządzenie z założenia ma pracować wolno, tak, aby uzyskany sok nie był napowietrzony. Mała moc silnika może być zaletą. Można wyciskać sok o każdej porze bez obaw o to, że pobudzi się domowników. Urządzenie jest bowiem bardzo ciche.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA Alpha to wielofunkcyjne urządzenie, które znacznie ułatwia przygotowywanie soków, sorbetów i zupek.

Poznaj zalety i wady wyciskarki Hurom H-AA Alpha

Zalety Wady
 • Wyciskanie soku
 • Możliwość przygotowania lodów i shake
 • Przygotowywanie tofu
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Kontrola gęstości soku
 • Technologia Alpha
 • Uproszczony system czyszczenia
 • Czujniki bezpieczeństwa
 • Brak

Podczas codziennej pracy nie sposób dopatrzyć się żadnych wad w tym produkcie. Spełnia wszystkie wymagania, które z reguły stawia się tego typu sprzętom.

Wyposażenie wyciskarki Hurom H-AA Alpha

Decydując się na zakup tego modelu, w zestawie otrzymujemy:

 • Korpus urządzenia z silnikiem
 • Komora wsadowa
 • Przezroczysta misa o pojemności 500 ml
 • Obrotowa szczotka
 • Wałek ślimakowy
 • Sito do klarownych soków
 • Sito do gęstych soków
 • Przystawka do mielenia
 • Pojemnik na sok
 • Szczotki do czyszczenia
 • Pojemnik na pulpę
 • Foremka do tofu
 • Korek niekapek
 • Przystawka do robienia lodów
 • Popychacz
 • Stojak na akcesoria
 • Pokrywa komory
 • Książka z przepisami
 • Instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna

zawartość pudełka huromWyciskarka Hurom Alpha H-AA została wyposażona w przystawkę do mielenia i foremkę do tofu. Warto o tym wspomnieć, bo do tej pory te dodatki były dostępne tylko w modelach przeznaczonych na rynek azjatycki. Akcesoria te, znacznie zwiększają jej funkcjonalność i umożliwiają przygotowanie rozmaitych dań. Kliknij by dokonać zakupu wyciskarki Hurom H-AA Alpha.

Najnowsza technologia Alpha

Jest to najnowszy model marki Hurom- strona www. W porównaniu do poprzedniego, w tym modelu zmieniono sposób napędzania szczotek. Można zauważyć, że obracają się one zdecydowanie wolniej niż wałek ślimakowy. W związku z tą zmianą otrzymany sok jest zdecydowanie mniej utleniony i ma mniej piany. W tej wyciskarce zastosowano najnowszą technologię Alpha. Wałek ślimakowy obraca się bardzo wolno. Robi tylko 43 obroty na minutę.

Natomiast szczotki silikonowe obracają się z prędkością 17 obrotów na minutę. Dzięki temu produkty są wyciskane jeszcze dokładniej. Wyciskarka posiada manetkę służącą do regulacji gęstości soku. W związku tym ma się pełną kontrolę nad konsystencją i klarownością przygotowywanego napoju. Elementy takie jak wałek ślimakowy i dołączone do zestawu sita są wykonane z Ultemu. Jest to materiał ośmiokrotnie twardszy od plastiku.

WYCISKARKA HUROM H-AA ALPHA

Reszta części jest wykonana z tworzywa ABS. Są zatem odporne na uderzenia. Decydując się na tę wyciskarkę, otrzymuje się 2-letnią gwarancję na części składowe urządzenia oraz 10-letnią gwarancję na silnik. To jednak nie wszystko. Kupując ten sprzęt, można automatycznie przedłużyć gwarancję na elementy składowe o kolejne 2 lata. Jest to całkowicie bezpłatne.

Funkcje modelu Hurom H-AA Alpha

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA Alpha ma wiele ciekawych możliwości. Warto je poznać, by w pełni wykorzystać potencjał urządzenia. Oto one:

 • Wyciskanie soku
 • Możliwość przygotowania lodów i shake
 • Przygotowywanie tofu
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Kontrola gęstości soku
 • Technologia Alpha
 • Uproszczony system czyszczenia
 • Czujniki bezpieczeństwa

Dzięki wolnym obrotom przygotowywany sok nie traci na wartości. Jednocześnie zachowuje wszystkie witaminy, przeciwutleniacze i minerały, których nie znajdziemy w sokach przygotowywanych za pomocą blenderów lub sokowirówek. W wyciskarce soki wyciskane są na zimno i to jest ich największy atut. Wyciskarka wyposażona jest w dwa sitka. Jedno ma drobne i gęsto osadzone otwory. WYCISKARKA do soków HUROM H-AA ALPHAPrzeznaczone jest do przygotowywania klarownego soku, szczególnie z warzyw liściastych. Używając grubego sitka, można otrzymać sok mieszany lub gęsty sok z miąższem. Sprawdza się przy przygotowywaniu soków z bananów, truskawek, a także smoothie i zup. Do zestawu została dołączona książka z przepisami. Korzystając z nich, można urozmaicić swoje menu.

Do czego służy wyciskarka Hurom H-AA Alpha

Trzeba przyznać, że inspiracji jest sporo, więc z całą pewnością każdy znajdzie taki przepis, który go szczególnie zainteresuje. Za pomocą wyciskarki można przygotowywać nie tylko standardowe soki. Bez problemu przyrządzimy mleko sojowe, domowe tofu i sorbety owocowe. W książce znajdziemy także przepisy na syrop imbirowy, zupę kukurydzianą, keczup, a nawet galaretkę owocową. Wyciskarka do soków Hurom-H-AA-AlphaZaletą soku uzyskiwanego za pomocą wyciskarki jest również to, że zachowuje on swój kolor, nawet gdy sięga się po niego kilka godzin po przygotowaniu. Nie jest rozwarstwiony, dzięki czemu prezentuje się apetycznie. Wałek ślimakowy bardzo precyzyjnie wyciska owoce i warzywa. Pozostały w pojemniku miąższ jest suchy i wiórowaty. Wszystkie cenne składniki znajdują się w szklance z sokiem. Wysoka jakość otrzymanego napoju to czynnik, który przemawia za wyższością stosowania tego typu urządzeń. Fakt, nie należą one do najtańszych, ale jest to inwestycja we własne zdrowie. Sprawdź cenę modelu Hurom H-AA Alpha.

Jak przygotować produkty przez umieszczeniem w wyciskarce Hurom H-AA Alpha

Wszystkie produkty przed umieszczeniem ich w wyciskarce, trzeba odpowiednio przygotować. Najważniejsze, żeby były pokrojone tak, by bez problemu przechodziły przez otwór wlotowy. Te warzywa i owoce, które mają twardą skórkę, czyli przykładowo pomarańcze lub granaty, trzeba obrać. Marchewki i jabłka wystarczy bardzo dokładnie umyć, nie ma konieczności ich obierania. Warto jedynie pamiętać o usunięciu z jabłek gniazd nasiennych i pokrojeniu wszystkich produktów w kostkę. Przed dozowaniem owoców takich jak brzoskwinie lub mango, trzeba usunąć z nich twardą, dużą pestkę.

Mechanizm wyciskający Hurom Alpha

Elementem, który wyróżnia ten model na tle jego poprzedników, jest z całą pewnością budowa mechanizmu wyciskającego. Już podczas montażu można zauważyć, że szczotki idealnie dopasowują się do stosowanego sita. Mechanizm wyciskający Hurom AlphaAtutem jest to, że komora wsadowa jest przezroczysta. Możemy zatem obserwować i kontrolować cały proces uzyskiwania soku. Widać bowiem, czy wszystkie produkty już wpadły do środka i czy zostały wyciśnięte. Wyciskarka nie jest ciężka, waży około 5 kg. Można ją bez większego wysiłku przenosić. Niestety nie ma uchwytu, który ułatwiałby to zadanie. Zamknięcie otworu wylotowego sprawia wrażenie niezwykle solidnego, a co za tym idzie szczelnego.

Co znajdziesz w zestawie Hurom

Do zestawu został dołączony także stojak na akcesoria. Jest to praktyczne i ciekawe rozwiązanie. Dzięki temu drobne akcesoria można mieć zawsze pod ręką, bez obaw o to, że się zgubią. Wyciskarka nie jest duża. Bez problemu zmieści się w standardowej kuchennej szafce. Mimo to tak ładnie się prezentuje, że aż szkoda ją chować. Stojak jest jej idealnym uzupełnieniem. Mając urządzenie zawsze pod ręką, można przygotowywać soki o każdej porze. A ponieważ wyciskarka jest bardzo cicha, to nawet wówczas, gdy wszyscy śpią.

System czyszczenia wyciskarki Hurom H-AA Alpha

W wyciskarce zastosowano uproszczony system czyszczenia. Dzięki temu można robić różne soki, jeden po drugim, bez konieczności demontażu i czyszczenia urządzenia. Wystarczy do misy nalać czystej wody i uruchomić sprzęt. Elementy, które mają kontakt z żywnością, zostają w ten sposób oczyszczone i można kontynuować pracę. Na uwagę zasługuje również fakt, że silikonowe szczotki obracają się całkowicie niezależnie od wałka ślimakowego. Mieszają one sok i jednocześnie oczyszczają misę. Trzeba przyznać, że system demontażu i montażu jest niezwykle prosty, wręcz intuicyjny. Oszczędza się dzięki temu sporo czasu.

Po skończonej pracy wystarczy opłukać elementy wyciskarki pod bieżącą wodą. Wszystkie elementy mogą powrócić na swoje miejsce dopiero po ich osuszeniu. Część silnikowa nie nadaje się do mycia pod bieżącą wodą. Można ją jedynie przecierać ściereczką lub ręcznikiem. Sitka, które znajdziemy w zestawie najlepiej czyścić szczoteczką. Doskonale wybiera resztki nawet z sitka o małych oczkach. Cały proces czyszczenia przebiega płynnie i nie jest kłopotliwy. Nie jest to urządzenie, które wymagałoby specjalnej pielęgnacji lub konserwacji. Wystarczy regularnie, czyli po każdym użyciu je przemywać.

Czy warto kupić wyciskarkę wolnoobrotową Hurom H-AA Alpha

Ogromną zaletą w tym przypadku jest z całą pewnością wszechstronność. Możliwość przygotowania soków z warzyw, owoców, warzyw liściastych, fasoli, orzechów i innych produktów sprawia, że korzystanie z wyciskarki na co dzień jest ogromną przyjemnością. Kup teraz Hurom H-AA Alpha.WYCISKARKA HUROM H-AA ALPHA WINO H-AA-EBE17Na uwagę zasługują także systemy bezpieczeństwa zastosowane w tym urządzeniu. Jest ono wyposażone w czujniki, które umożliwiają włączenie wyciskarki tylko wtedy, gdy wszystkie części są prawidłowo zamontowane. Jeśli nie są, to urządzenie się nie uruchomi. W modelu tym znajdziemy również system chłodzenia i otwory wentylacyjne, które chronią sprzęt przed przegrzaniem. Tego typu rozwiązania wpływają na jego żywotność. Komora wsadowa została zaprojektowana tak, by uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek. To także jeden z systemów zabezpieczeń. Jest to urządzenie przyjazne rodzinom z małymi dziećmi. Przemawia za tym także fakt, że jest niezwykle ciche. Podczas codziennego użytkowania i dozowania produktów przez otwór wlotowy warto pamiętać o tym, żeby stosować do tego celu popychacza. Nie powinno się wkładać palców ani innych przedmiotów do otworu wlotowego.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA Alpha powinna się znaleźć w kuchni każdego wielbiciela zdrowych, świeżo wyciskanych soków. Efekty przerastają najśmielsze oczekiwania. Przygotowane soki są pyszne i mają doskonałą konsystencję. Można je przechowywać w lodówce nawet do 72 h i mieć pewność, że nie utracą swoich walorów zarówno zdrowotnych, jak i smakowych. Warto urozmaicić swoje posiłki i pić soki ze starannie dobranych owoców i warzyw o każdej porze dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
22 − 7 =