Ekspres przelewowy Eldom KA 30 Roddy

Ocena

Co zrobić, jeżeli rano na przykład bardzo boli nas głowa, albo jesteśmy senni, czy dzieje się cokolwiek innego, i jedyną rzeczą, jakiej tak naprawdę potrzebujemy, jest dobra, mocna i gorąca kawa? Czy jest w pobliży ktoś, kto nam ją zrobi, czy raczej możemy musimy sami zwlec się z naszego ciepłego łóżka i w pojedynkę przygotować sobie nasz ulubiony – albo po prostu tak bardzo nam w danej chwili potrzebny napój? Być może mamy jakąś rodzinę, przyjaciół, lub bliskich, którzy z nami mieszkają, a być może mieszkamy sami i nie ma nam kto tejże właśnie kawy zrobić? Brzmi naprawdę bardzo smutno, prawda? Ale to wszystko może się zmieć, jeżeli zakupimy sobie coś, co zawsze wykona dla nas tą naszą kawę – a może czasem nawet i jakiś mleczny napój – nigdy nas nie zawiedzie, a co najlepsze, zrobi tą kawę naprawdę bardzo dobrze i szybko. Tym czymś jest bardzo sprytne i zapewnie znane Ci chociażby z nazwy urządzenie określane po prostu jako ekspres do kawy. Dzięki takiemu właśnie ekspresowi do kawy nie będziesz musiał się już o nic martwić i po prostu po wstaniu rano naciśniesz sobie jeden, maksymalnie dwa guziki i po prostu poczekasz, aż Twoja kawa praktycznie sama się dla Ciebie zaparzy.

Z tym, że czasem naprawdę bardzo trudno jest określić sobie i zdecydować się na to, na jakiż to ekspres do kawy mamy ochotę, albo jaki nam będzie w danym momencie potrzebny, gdyż tak wiele ich znajduje się na naszym – czyli na polskim rynku – że naprawdę bardzo łatwo się w nich po prostu pogubić. Dlatego właśnie dzisiaj przedstawimy Państwu krótką, ale treściwą i bogatą w bardzo przydatne informacje oraz dane recenzję ekspresu przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30, wspomnimy, jak też taki ekspres wygląda, jakie rodzaje kaw możemy zaparzyć za jego pomocą i czy może to być jedynie kawa, czy też również i jakiś inny napój – na przykład mleczny – oraz jakie ma nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30 wady, a jakie to ma on zalety. Na koniec podsumujemy go krótko, informując, czy warto go zakupić, czy raczej należy omijać go bardzo szerokim łukiem i po prostu wybrać sobie inny model ekspresu do kawy.

Opis ekspresu Eldom KA 30 Roddy

Jak więc wygląda i jak prezentuje się nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30? Dowiedzmy się tego.

Otóż nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30 to po prostu zwyczajny prostokąt, który jednakże jest nieco szerszy u góry, posiadając tak jakby swoistego rodzaju wypukłe, dosyć duże czoło koloru srebrnego.

Eldom KA 30 Roddy

Tuż pod tymże właśnie czołem, na którym zresztą znajduje się czerwone logo i czarna nazwa firmy, która to właśnie wyprodukowała nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30, znaleźć możemy czarne miejsce na dzbanek, gdzie zjawi się nasza kawa, a tuż pod nim czarno – srebrną podstawkę. Całość naprawdę bardzo ładnie się prezentuje i wcale nie sprawia wrażenia ciężkości, a raczej prawdziwej elegancji i nowoczesności.

Poznaj zalety i wady ekspresu ELDOM KA30

Zalety Wady
 • wysoka jakość wykonania
 • niezawodność
 • łatwość obsługi
 • szybkość przygotowania kawy
 • posiada nóżki antypoślizgowe
 • cicha praca urządzenia
 • małe wymiary
 • ciekawy design
 • niska cena
 • brak

Sprawdź gdzie kupić ekspres przelewowy Eldom KA 30.

Funkcje ekspresu przelewowego Eldom KA 30

Skoro wiemy już, jak wygląda i jak się prezentuje nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30, dowiedzmy się, jakież to on ma funkcje. Otóż nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30 ma moc 900W, potrafi również przyrządzić nam naraz od 8 do aż 12 filiżanek kawy, co oznacza ni mniej, ni więcej, a około 1,5 litra tego czarnego i wspaniałego napoju. A skoro tak, to znaczy, że spokojnie wystarczy nam taka ilość na na przykład jakiegoś rodzaju przyjęcie, czy też nawet i na konferencję w chociażby miejscu naszej pracy. Nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30 posiada również specjalistyczne zabezpieczenie przed kapaniem po tym, jak już zdejmiemy wspomniany przed chwilą przez nas dzbanek oraz przycisk włączania/wyłączania z lampką kontrolną, do tego również wskaźnik poziomu wody z podziałką ilości filiżanek oraz szklany dzbanek z uchwytem, który nie nagrzewa się, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa, że oparzymy się, biorąc go w nasze ręce.

Ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30 ma również wbudowaną w siebie płytę podtrzymującą ciepło naszej właśnie kawy.

Eldom KA 30

Ogólnie mówiąc, główne funkcje, jakie posiada nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30, to:

 • podświetlany włącznik/wyłącznik
 • odchylana pokrywa
 • pokrywa INOX
 • podgrzewana płyta pod dzbanek
 • wskaźnik poziomu wody z podziałką ilości filiżanek
 • szklany dzbanek z nienagrzewającym się uchwytem
 • filtr siatkowy z wygodnym uchwytem
 • miarka
 • Anti-Drip – blokada kapania
 • prosta obsługa
 • wymiary ekspresu: ok 17 x ok 21 cm
 • wysokość: ok 30 cm
 • moc: 900 W

Nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30 posiada również możliwość nie czekania do zakończenia całego cyklu parzenia kawy i nalania jej do filiżanki nawet jeszcze przed jego zakończeniem, co bardzo przydaje się, jeżeli z jakichś powodów musimy napić się naszej kawy właśnie teraz, natychmiast. Kup teraz ekspres ELDOM KA30 klikając w link.

ekspres Eldom KA 30

Do tego mamy tutaj specjalny wskaźnik poziomu wody, który zdecydowanie uprości nam określenie zapotrzebowania jej, a to pozwoli nam przystosować liczbę filiżanek zaparzanej kawy do naszych potrzeb. Nasz ekspres ELDOM KA30 posiada również specjalną funkcję autowyłączania się, nie ma więc potrzeby martwienia się, że nasz rachunek za prąd będzie bardzo wysoki. Do tego zmielona przez nasz ekspres kawa jest zalewana skoncentrowanym strumieniem wody, co pozwala wydostać z ziaren pełny i bogaty jej zapach naszej kawy.

 

espresso

Jego dokładniejsze parametry, to zasilanie sieciowe o mocy 230V ~ 50Hz, waga netto wynosząca 1,862 kg, a do tego wymiary odpowiednio wysokość 29,5cm x szerokość 17cm x głębokość 21cm. Gwarancja, jaką otrzymujemy od producenta ELDOM to 24 miesiące.  Sprawdź gdzie kupić ekspres do kawy Eldom KA 30.

Czy warto kupić ekspres przelewowy Eldom KA 30

Możemy liczyć na to, że nasz ekspres przelewowy do kawy o nazwie ELDOM KA30 to naprawdę bardzo dobra konstrukcja, która nie zawiedzie nas nawet w przypadku bardzo mocnej eksploatacji. Jest to bardzo dobry wybór zarówno do naszego domu, jak i również do na przykład biura, gdzie przecież parzy się naprawdę bardzo dużo kawy. Nie zawiedziemy się więc na jego bezawaryjności i z pewnością możemy liczyć na to, że nie zepsuje się nam on na przykład w trakcie jakiegoś bardzo ważnego spotkania i nie zostawi nas z niedoparzoną filiżanką naszej kawy w ręce. Do tego parzy ją naprawdę szybko i prosto, a obsługa ekspresu Eldom sprowadza się do naprawdę jedynie kilku sekund.

ekspres przelewowy Eldom KA 30

Umiejscowione na dole urządzenia specjalne nóżki antypoślizgowe umożliwiają postawienie go na nawet bardzo śliskiej powierzchni i posiadanie pewności, że nie zsunie się on z niej i nie obleje nas gorącą wodą, ani na przykład gorącą kawą, co jest dodatkowym atutem ekspresu. Naprawdę warto zainteresować się tym właśnie produktem, tym bardziej, że czyści się go równie łatwo, prosto i skutecznie, co się go używa, a więc jest to naprawdę bardzo prostu w eksploatacji sprzęt. Poznaj aktualną cenę modelu ELDOM KA30.

Jeżeli więc szukamy urządzenia, które jest ciche, szybkie i pozwoli nam zaparzyć sobie naszą kawę nawet w środku nocy, a do tego pozwoli nam nawet wyciągnąć sobie dzbanek jeszcze przez zakończeniem procesy jej parzenia, poza tym obiecuje nam, iż nie zsunie się z naszego stołu i nas nie oparzy, to nie ma żadnych przeciwwskazań, byśmy nie dali temu modelowi szansy na sprawdzenie się w naszym domu, czy też na przykład chociażby i w naszym biurze.

Naprawdę warto zainteresować się tego typu sprzętem nie ze względu na to, jak działa, ale również i jak prezentować się on będzie w naszym pomieszczeniu kuchennym oraz oczywiście ze względu na jego cenę, która tak naprawdę wcale nie jest w ogóle duża i bardzo szybko nam się zwróci, chociażby w formie czasu zaoszczędzonego podczas parzenia kawy.

eldom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
4 ⁄ 4 =