Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.3 S300 TI313219RW

Ocena

Ekspresy do kawy Siemens serii EQ.3 to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą poczuć się baristami we własnym domu bez posiadania doświadczenia w tym fachu. Simens, znany z solidnej, niemieckiej technologii i długiego czasu funkcjonowania na rynku jak i dostarczania przez ten czas masy innowacji do domów mieszkańców na całym świecie bierze na cel kawoszy.

Ekspres do kawy Siemens EQ.3 S300 TI313219RW

Firma teraz tą innowacją stara się zabrać nas w podróż po świecie kawowych specjałów na nowy sposób. Model Siemens EQ.3 S300 TI313219RW szczyci się prostotą w obsłudze za sprawą funkcji oneTouch co ułatwia wykonanie kawy, jeden klik i gotowe! Dzięki temu tak jak i młodszy, starszy koneser kawy nie posiada problemu w obsłudze tego urządzenia. Nie zajmuje ono dużo miejsca. Design urządzenia wkomponowuje się w większość wystrojów domowych. Producent oferuję urządzenie w domyślnym kolorze tytanowym. Wyświetlacz LCD jest intuicyjny z dostępnym wyborem różnych języków.

Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.3 S300 TI313219RW

Nie potrzebna jest wiedza by cieszyć się i choćby latte machiato, dzięki rozwiązaniu w postaci dyszy i dystrybutorowi kawy, która można dostosować do potrzeb. Dysza nie posiada problemu do szklanek o wysokości aż 15 cm, a funkcja milkPerfect stworzy grubą i odpowiednio ściętą piankę już w naczyniu. Wystarczy tylko dodać mleko.

Siemens EQ.3 S300 TI313219RW wyróżnia się na rynku poprzez automatyczny spieniacz mleka co sprawia, że prostota przyśpiesza możliwość degustowania się kremowym capuccino razem z systemem one touch. Czas jaki zajmuje zaparzenia jeden filiżanki kawy zredukowany jest do minuty czasu oczekiwania.

Dbałość o temperaturę zapewnia innowacyjny system sensoFlow, dzięki któremu ekspres utrzymuje przez cały proces parzenia temperaturę od 90°C do 95°C, pozwala to kawie uwolnić cały swój aromat i oddaje całą głębię ukrytą w ziarnach. Budowa wylotu kawy godzi możliwość wykonania dwóch espresso czy dwóch zwykłych kaw na raz.

Nie trzeba także się martwić o rachunek za energię, gdyż funkcja zero Energy automatycznie odcina urządzenie od sieci po skończonej pracy. Nie trzeba już gimnastykować się by za każdym razem wyjąć wtyczkę z sieci. Zobacz aktualną cenę modelu Siemens EQ.3 S300 TI313219RW.

Pojemnik na ziarna pomieści 250 gramów. Producent gwarantuję wykonanie 15 000 filiżanek kawy oraz to, że na każdej się nie zawiedzie. Z tym modelem konserwacja daje przyjemne doświadczenia. Zawiera on oddzielną jednostkę zaparzenia co przekłada się na możliwość szybszego czyszczenia. Wyjmowana jest przez drzwiczki umieszczone z przodu urządzenia. 

Dysza jest łatwa w wyjmowaniu i może być myta w zmywarce jak i ręcznie. Cermaiczny młynek, według producenta gwarantuje jego długą żywotność. Produkt zawiera także filtr do wody firmy Brita, popularnej kompanii będącego numerem 1 wśród producentów rozwiązań do twardej wody. Single Portion Cleaning to system, który po jednorazowym wykonaniu napoju czyści wszystkie przewody przed stworzeniem nowej, dzięki czemu masz gwarancję świeżej wody. Kliknij po więcej informacji na temat filtrów do wody.

Siemens dodał także bardzo ważną funkcję calc'n Clean. Jest to funkcja, która pozwala ekspresowi automatycznie czyścić się kamienia, do zestawu dodane są także paski do badania poziomu twardości wody.

ekspres cisnieniowy Siemens EQ.3 S300 TI313219RW

Całościowo Simens, jako lider rozwiązań domowych, przez popełnienie tego modelu, udowadnia, że ta przyjemność jeszcze bardziej może uzależnić. EQ.3 zapewnia przeniesienie wrażeń profesji i kunsztu baristów w Twoim własnym zaciszu. Producent nie wyklucza również możliwości wykorzystania EQ.3 do użytku komercyjnego.

Poznaj zalety i wady ekspresu Siemens EQ.3 S300 TI313219RW

Zalety Wady
 • Oszczędność energii dzięki funkcji zeroEnergy
 • Intuicyjna obsługa
 • Prosty sposób wykonania kawy (funkcja oneTouch)
 • Łatwy w konserwacji i czyszczeniu
 • Możliwość wyboru poziomu mielenia kawy
 • Automatycznie spieniane mleko
 • Automatyczne czyszczenie z kamienia (calc'n Clean)
 • Możliwość wykonania dwóch filiżanek kawy w tym samym czasie
 • Utrzymywanie temperatury parzenia kawy
 • Nowoczesny design
 • Spienianie mleka w naczyniu
 • Głośny
 • Przymus korzystania z filtru do wody
 • Mały pojemnik wody
 • Cena

Sprawdź gdzie kupić Siemens EQ.3 S300 TI313219RW.

Najważniejsze cechy ekspresu Siemens EQ.3 S300 TI313219RW

Ekspres Siemens S300 TI313219RW wyposażony jest w funkcje, które sprawiają, że przygotowanie porannej kawy staje się przyjemne i proste. 

 • SensoFlow system: Aby uwolnić pełny aromat espresso, kawę trzeba zaparzyć w odpowiedniej temperaturze. 
 • Temperatura parzenia idealnego espresso mieści się w zakresie od 90°C do 95°C. 
 • Jeśli temperatura jest zbyt niska, kawa będzie posiadała jedynie mała ilość aromatu. 
 • Przy zbyt wysokiej temperaturze kawa szybko nabiera smaku poprzepalanych ziaren. 
 • System ten rozwiązuje ten problem. Zawsze podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury i utrzymuje ją przez cały proces parzenia. Technologia ta gwarantuje profesjonalnie przygotowanie espresso w zaciszu własnego domu bez praktyki baristycznej.

Siemens EQ.3 S300 TI313219RW

Przygotowanie kawy w ekspresie Siemens EQ.3 S300 TI313219RW

Dlaczego warto kupić ekspres do kawy Siemens EQ.3 TI313219RW?  Z pewnością dla bogatego smaku i aromatu kawy. Zobacz gdzie kupić Siemens EQ.3 S300 TI313219RW.

Elastyczność przy dowolnej kawie 

Niezależnie od tego, czy to espresso czy latte macchiato, dysza z wylotem kawy posiada możliwość regulacji wysokości i dopasowuje się doskonale do każdego rozmiaru naczynia jakiego chcesz użyć. Pod wylotem z łatwością mieszczą się nawet 15-centymetrowe szklanki do latte macchiato.

Kawa za pomoca jednego przycisku dzięki funkcji oneTouch

Bez specjalnego ustawiania wszystkich komponentów przyrządź kawę na jaką masz ochotę za pomocą tylko jednego palca. Czy masz ochotę na espresso, zwykłą kawę lub delikatne capuccino, możesz łatwo uzyskać zamierzony efekt. Nie musisz już specjalnie wybierać czy stopować proces bądź grzać mleko i tworzyć piankę specjalnie przed. Wszystko ukryte jest pod jednym przyciskiem. I już!

kawa espresso

ZeroEnergy Auto-off

To chyba z najważniejszych funkcji pożądanych przez każdego, od wszystkich urządeń gospodarstwa domowego w swoim domu. Nie musisz już martwić się, że po użyciu Twojego ekspresu energia jest cały czas pożerana. Nie musisz już odłączać urządenia od prądu, dzięki tej funkcji produkt sam odcina dostęp do sieci elektrycznej.

Calc'n Clean

Wiadomo jak bardzo twarda woda rujnuje sprzęt domowy. Nie jest to także łatwe zadanie. Przeciętnie trzeba wykonywać tą czynność samemu. Do teraz. Funkcja ta zapewnia, że EQ. 3 wykonuje to za nas. Jedyną czynnością zależną jest naciśnięcie przycisku, a ekspres już sam przeprowadzi ten proces. Dzięki tej funkcji żywotność i okres eksploatacji sprzętu wydłuża się.

Funkcja MilkPerfect

Czy nie raz starałeś się uzyskać w domu, takie samo capuccino czy latte machiato zwykłą ubijaczką? Nie jest to takie łatwe, a efekt nie za każdym razem zadowala. Bez wychodzenia do restauracji możesz uzyskać taki sam efekt. Wystarczy, że wlejesz mleko do Twojej filiżanki a dysza pod ciśnieniem zajmie się wszystkim. Piękna, smakowita zbita pianka pod warstwą mleka, to jest to co każdy fan latte lubi.

SinglePortion Cleaning

Niesamowite rozwiązanie dostarczone przez firmę Simens. Zapewnia higieniczne czyszczenie wszystkich przewodów urządzenia po każdym procesie parzenia, dzięki czemu możesz przygotować kawę zawsze na bazie świeżej wody bez zmartwień o zapach czy smak. EQ.3 pod tym względem nie przyniesie Ci wstydu, gdy odwiedzą Cię znajomi czy rodzina.

eq3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 ⁄ 3 =