Ekspres SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe

Ocena

Wyobraźmy sobie, że nasze życie to baśń. Że możemy zrobić dosłownie wszystko, na co mamy ochotę, ale jedna rzecz nie jest dla nas przeznaczona. Nie możemy mianowicie zaparzyć sobie ani jednej szklanki, czy też filiżanki kawy, po prostu jest to dla nas w jakiś sposób zakazane i zabronione. Co robimy w takiej sytuacji, czy rezygnujemy z życia w tej baśni i przenosimy się do rzeczywistości, czy raczej wolimy jednak odpuścić nasz ulubiony ciemny napój zaparzony ze zmielonych ziarenek i po prostu zająć się życiem w tym magicznym kraju? Chociaż z drugiej strony jak może być magiczne coś, gdzie nie możemy napić się kawy?

Jest pewnego rodzaju wyjście, tak bardzo sprytne, iż mógł je podsunąć jedynie swego rodzaju doradca, czy też czarnoksiężnik, a na tyle proste w wykonaniu, że nie będziemy musieli ani rezygnować z życia w naszej baśni, ani spędzać czas na tęsknocie za szklanką dobrej kawy. Mianowicie wystarczy jedynie, jeżeli to nie my będziemy tymi, którzy sobie tą właśnie kawę zaparzymy. Komu jednakże możemy oddać w ręce tak istotne i tak bardzo ważne zadanie, nie obawiając się jednakże, że zostanie one wykonane źle, albo po prostu w sposób tak niewłaściwy, że przygotowanej dla nas szklanki kawy nie będziemy w ogóle w stanie wypić?

Odpowiedź na to pytanie jest również banalnie prosta – nam samym. Z tym, że nie użyjemy do wykonania tejże czynności naszych rąk, a wnętrzności ekspresu do kawy, jaki sobie właśnie w tym celu zakupimy. W końcu to przecież nie my zaparzymy sobie nasz napój, a jedynie nasza maszyna, a my tylko ponaciskamy kilka przycisków, prawda? A niektórych przypadkach nawet i jeden, jeżeli okaże się, że korzystamy właśnie z opcji pozwalającej nam na wybranie rodzaju kawy, jakiego właśnie mamy ochotę się teraz napić, za pomocą tylko jednego guzika właśnie.

Z drugiej jednak strony wcale nie musimy czekać, aż znajdziemy się w jakiejś baśni, po to, aby móc sobie takowy ekspres do kawy zakupić. Możemy spokojnie udać się do pobliskiego sklepu, czy też pojechać gdzieś dalej, albo po prostu skorzystać z internetu i już tutaj, w naszej, chociaż nieco szarej rzeczywistości zakupić sobie nas sprzęt do kawy. Tylko jaki ekspres do kawy polecacie?

Jaki ekspres do kawy wybrać

Z tymże jednak pamiętać należy o jednej, ale to bardzo ważnej kwestii – mianowicie o tym, aby nigdy, ale to przenigdy nie kupować żadnego sprzętu elektronicznego bez uprzedniego zorientowania się, czy jest on coś w ogóle wart, a jeżeli tak, to ile. Przecież nie chcemy zakupić jakiegoś towaru, a potem od razu szukać miejsca, gdzie można go sprzedać, albo wymienić z powodu tego, że nie działa mu młynek, czy też jakaś inna tego rodzaju funkcja, prawda? Dlatego właśnie zanim udamy się do sklepu po naszą nową zdobycz, to zawsze w takich przypadkach pamiętajmy, aby wcześniej przeczytać dobrze wszelakiego rodzaju recenzje na temat modelu, który nas interesuje, popytać znajomych i w ogóle dobrze zaznajomić się z tematem.

W dzisiejszej zaś recenzji dowiemy się, jak bardzo interesujący – i czy oczywiście w ogóle jest jeden z dosyć nowych produktów prezentowanych dla nas przez marki Saeco należącej do firmy Philips czyli ekspresy do kawy Saeco HD8922/09 Incanto Deluxe.SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe

Poznaj popularne modele ekspresów saeco- czytaj więcej.

Najpierw więc dowiemy się, jak SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe wygląda i z czego jest zbudowany, to znaczy jakie ma przyciski i gdzie są ono właściwie położone oraz tego typu zagadnienia, do tego zobaczymy sobie, gdzie i czy SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe ma wyświetlacz LCD oraz przekonamy się w ogóle, czy różni się czymkolwiek od innych urządzeń tego typu, których jest zresztą przecież tak bardzo wiele ostatnio na rynku. Potem przekonamy się, jakie to właściwie SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe posiada funkcje i czy będą one właściwe dla nas, a na samym końcu dowiemy się nieco o rodzajach kawy, jakie możemy za jego pomocą zaparzyć, po czym poznamy jego wady i zalety oraz to, czy i jak bardzo jest on awaryjnym sprzętem.

Poznaj zalety i wady ekspresu SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe

Zalety Wady
 • Elegancki wygląd
 • Intuicyjne przygotowanie kawy
 • Rewelacyjna jakość kawy
 • Do 5000 filiżanek bez odkamieniania
 • Funkcja proszku- mozliwość przygotowania kawy bezkofeinowej
 • Automatyczne czyszczenie
 • Wyjmowany blok zaparzający
 • Zintegrowany dzbanek na mleko
 • Małe zużycie wody przy czyszczeniu
 • Rysująca się, mała podstawka na filiżankę
 • Niektóre urządzenia bywają hałaśliwe

Sprawdź gdzie kupić ekspres do kawy SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe.

Nowoczesny ekspres do kawy SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe

Jak więc wygląda SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe i do czego on jest właściwie podobny? Jeżeli weźmiemy pod uwagę to, czy SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe jest podobny to innych tego typu sprzętów, to w zasadzie można uznać, że tak, ponieważ tak samo, jak inne ekspresy do kawy przypomina on po prostu prostokąt, z tym, że jest to bardzo interesujący prostokąt, gdyż przodu ma on co prawda niezbyt szeroką, ale na tyle wystarczającą podstawkę na szklanki, filiżanki, czy też innego rodzaju naczynia, w których przygotowania zostania nasza kawa. Ta podstawka jest koloru srebrnego i stwarza bardzo dobre wrażenie kolorystyczne, jeżeli połączymy ją z innymi tego samego zabarwienia elementami SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe. A elementy te to na przykład trzon, na którym umieszczono nazwę firmy – to znaczy Saeco właśnie – rurki, z których nasza kawa wydobywać się będzie oraz chociażby ucho od pojemnika na mleko, czy też obrzeża przycisków znajdujących się na tak zwanym panelu głównym naszego SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe.ekspres SAECO HD8922/09 Incanto DeluxeWspomniany już przez nas panel główny posiada sześć przycisków, za pomocą których możemy wybrać interesujące nas opcje SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe, poza tym pośrodku pomiędzy nimi znajduje się bardzo elegancki wyświetlacz LCD, dzielący liczbę wspomnianych przycisków na dwie części, to znaczy powodując, że po lewej stronie tegoż wyświetlacza znajduje się ich trzy, a po drugiej stronie również i trzy.

Poznaj funkcje ekspresu do kawy SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe

Skoro wiemy już, jak wygląda SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe, należy teraz dowiedzieć się dokładnie, jakie funkcje ma nasz ekspres do kawy i również znaleźć informacje na temat, czy te funkcje będą nam do czegokolwiek potrzebne, czy raczej powinniśmy się zainteresować innego tego typu sprzętem, gdyż SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe być może nie posiada tej, czy innej funkcji, która akurat będzie nam do czegoś bardzo, ale to bardzo przydatna i wręcz niezbędna.

Za pomocą SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe możemy na przykład zmielić kawę, jaką zakupiliśmy w sklepie w postaci ziarnistej, a to znaczy, że nie musimy się już martwić, jeżeli zabraknie naszej ulubionej kawy w postaci mielonej. Zresztą SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe obsługuje obie te wersje, dlatego możemy w zupełności cieszyć się wszystkimi rodzajami kawy, jakie to istnieją na rynku polskim.

Do tego przy użyciu SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe możemy również zaparzyć sobie w zasadzie każdą z tych najpopularniejszych kaw – to znaczy zarówno cappuccino, latte macchiato, jak i espresso, za pomocą tak zwanej pamięci urządzenia, czyli przy użyciu zaledwie jednego przycisku. Do tego możemy dodać swoje własne przepisy do tych już tam zapisanych, albo zmodyfikować te stare, przez co nawet świetnie wszystkim już dobrze znane espresso w naszym domu nabierze wyjątkowego smaku, zapachu, czy aromatu.

ekspresy do kawy saeco

Młynek należy oczywiście do tych złożonych z ceramiki, jest tutaj również funkcja automatycznego czyszczenia się ekspresu do kawy, jego odkamienianie się, czy też stopień regulacji mielenia kawy oraz regulację temperatury kawy, w jakiej ma być nam ona zaserwowana.

SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe pozwala nam również użyć spieniacza do białego płynu zwanego mlekiem, czyli możemy dodać je do naszego ciemnego napoju, nie tylko zmieniając jego kolor, ale również znacznie podnosząc jego walory smakowe, poza tym umożliwia nam także wyjąć pojemnik na wodę, czy na kawę w celu oczyszczenia ich obu, a jeżeli chodzi o pojemność, to ten pierwszy mieści w sobie aż 1,8 litra, za to ten drugi ma w zasadzie standardowy rozmiar, jaki spotykamy w tego typu produktach, bo jedynie dwieście pięćdziesiąt gramów.

Mamy tutaj również dostępny filtr Aqua Clean, dzięki niemu nie musimy się martwić, że nasz ekspres w pewnym momencie zacznie używać brudnej wody, a filtr tenże starcza na ponad 5000 szklanek kawy, jest więc to całkiem niezły rezultat. Sprawdź aktualną cenę ekspresu SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe.

Sprawdź jaką kawę przygotujesz w ekspresie SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe

Jeżeli chodzi o rodzaje kaw, jakie możemy użyć w naszym SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe, to są to z pewnością zarówno kawa ziarnista, jak i ta mielona, a z tych będących dostępnych nam za pomocą jednego przycisku są to na przykład takie kawy, jak espresso, czy też cappuccino.

kawa Saeco

Dlaczego warto zainteresować się eskpresem do kawy SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe

Przejdźmy teraz sobie do zalet i wad, jakie napotkamy przy naszej bliższej znajomości z SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe. Co jednakże bardzo ciekawe, będzie nam bardzo trudno zdecydować się na jakiegokolwiek rodzaju wady, gdyż SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe działa po prostu praktycznie perfekcyjnie, naprawdę rzadko się psuje, a do tego kawa wchodzi z niego wręcz idealnie smaczna i aromatyczna, prawie taka sama, jaką uzyskalibyśmy, gdybyśmy poprosili o pomoc naszego dobrego znajomego, baristę. Nie musimy się też obawiać, że mleko rozchlapie się po całej kuchni, jak to bywa w przypadku innych modeli tego urządzenia, lub też, że nie dostaniemy dobrze spienionego mleka, albo, że mleko to będzie zbyt zimne, kawa źle zmielona, albo ona sama podana w złej szklance, czy też złej filiżance – w sensie zimnej temperatury.

Prawdą jest jednakże, że SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe kosztuje prawie 2700 złotych, należy spodziewać się więc, że będzie działał on na tyle dobrze, iż nie będziemy musieli martwić się o jego przyszłość w naszej kuchni. Zobacz gdzie kupić SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe. Zdarza się jednakże, że wydajemy naprawdę dużo naszych bardzo ciężko przecież zarobionych pieniędzy i ekspresy do kawy po prostu się psują. Na szczęście w przypadku SAECO HD8922/09 Incanto Deluxe udało się takiego zagrożenia zdecydowanie uniknąć i nic nie stoi nam teraz na przeszkodzie, aby udać się do sklepu i dokonać zakupu, ciesząc się, że nie musimy rezygnować z naszej kawy ani tutaj, w rzeczywistości, ani w naszej baśni, gdyby oczywiście kiedykolwiek jakimś cudem udało się nam w niej znaleźć. Kawa zawsze zwycięży.

saeco

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
30 − 25 =