Kup ekspres do kawy Philips HD8827/09

Ocena

Praktycznie każdy z nas lubi napić się kawy, szczególnie wtedy, kiedy mamy możliwość położyć się z książką na hamaku, czy też usiąść na naszym ulubionym fotelu w jasno osłonecznionym balkonie i z radością zanurzyć się w kolejną odsłonę przygód bohaterów naszej ukochanej opowieści. Dobrze jest też na przykład zasiąść sobie w ogródku i przygotować sobie kubek nie tylko zimnego kompotu, ale również i gorącej kawy. Możemy również oczywiście zdecydować się na kawę mrożoną, to znaczy taką z dodatkiem na przykład lodowatych lodów, nie znaczy to jednak, że w takcie gorących dni nie możemy napić się również tejże nieco cieplejszej.

Co jednak zrobić, jeżeli zupełnie nie chce nam się jej przygotowywać, z nieba leje się skwar, my nie jesteśmy gotowi, żeby w ogóle ruszyć się i wstać z naszego hamaka, czyli z naszego małego skrawka raju, dzień i w ogóle czas toczą się bardzo leniwie, a przygotowanie naszego ulubionego napoju zajęłoby aż kilka minut? Być może wydaje się to szybkie i proste, ale dla osób zmęczonych po ciężkiej pracy, a właśnie zażywających urlopu, albo jedynego w tygodniu dnia wolnego z całą pewnością nawet przygotowanie sobie szklanki kawy może nastręczać co nieco trudności. Po prostu nie mamy na to siły, albo nasze ciało już tak bardzo poddało się relaksowi, że zwyczajnie nie chce nam się tego zrobić.

Jeżeli jednak naprawdę mamy ochotę na tą kawę, a nie za bardzo możemy, czy też mamy ochotę sobie ją zaparzyć, to przecież wcale nie musimy przygotowywać jej sobie sami. Nie mowa tutaj oczywiście o tym, aby zmuszać kogokolwiek z rodziny, przyjaciół, czy też z naszych znajomych, aby poszli do kuchni i przygotowali nam nasz ulubiony ciemny – lub też oczywiście jasny, jeżeli dodamy do niego na przykład mleka, czy też śmietanki – napój, jest jednak bardzo dobre wyjście, które jest w stanie pogodzić zarówno naszą niechęć do opuszczenia naszego fotela – czy hamaka – jak i również naszą nagłą ochotę na napicie się łyka kawy.

Otóż wystarczy zakupić sprytne urządzenie zwane ekspresem do kawy i nasze życie od razy stanie się zdecydowanie prostsze, łatwiejsze, a co za tym idzie, my sami poczujemy się jeszcze bardziej zrelaksowani i szczęśliwi, niż byliśmy przed zakupem tego właśnie typu urządzenia.

Z tym, że może wystąpić pewien problem, bo może się okazać, że zupełnie nie mamy pojęcia, który to rodzaj ekspresu do kawy mamy zakupić, w jaki sposób mamy się w ogóle do tego zabrać, ile mamy na to wydać pieniędzy tak, aby nie przepłacić, a równocześnie aby cieszyć się w pełni naszym nowym zakupem i nie żałować, że nie kupiliśmy czegoś zupełnie innego, a teraz brakuje nam tej, czy innej funkcji w ekspresie do kawy?

Poza tym nie wiemy przecież z góry, który ekspres do kawy jest urządzeniem awaryjnym, a który nie każe nam od razu po zapłaceniu za niego w sklepie i tuż po pierwszym użyciu pobiec z powrotem do miejsca, skąd go zabraliśmy i po prostu oddać go do naprawy gwarancyjnej.

W takim właśnie przypadku podręczne i bardzo przydatne będą nie tylko fora poświęcone czy to samej kawie, czy nawet konkretnie urządzeniem do kawy, ale również i blogi, które traktują na właśnie te, tak bardzo interesujące nas tematy. Dobrym źródłem informacji może być również środowisko naszych znajomych, przyjaciół, czy też rodziny, jednakże najlepiej sprawdzi się chyba sama recenzja właśnie, która dokładnie i szczegółowo wypunktuje nam zarazem wady, jak i zalety wybranego przez nas modeli, lub też ich grupy.

W dzisiejszej recenzji zajmiemy się opisywaniem wad i zalet ekspresu do kawy o nazwie PHILIPS HD8827/09. Co ma nam do zaoferowania tego rodzaju maszyna i w jaki sposób może ona nam się  przydać do umilenia nam naszego dnia i być może naszego również i odpoczynku od pracy? Zobacz jaki ekspres do kawy polecamy dzisiaj.

Poznaj zalety i wady ekspresu Philips HD8827/09

Zalety Wady
  • Niewielki rozmiar
  • Duża pojemność
  • Niezawodność
  • Idealna kawa o intensywnym zapachu
  • Dobrze spienia mleko
  • Wysoka jakość w niskiej cenie
  • Prosta obsługa
  • Na panelu pozostaje widoczny każdy odcisk palca

Kliknij by porównać ceny ekspresu do kawy Philips HD8827/09.

Ekspres do kawy Philips HD8827/09

Zajmijmy się w takim razie na samym początku tym, jak PHILIPS HD8827/09 PHILIPS HD8827/09 w ogóle wygląda i jak będzie prezentował się w naszym pomieszczeniu kuchennym, gdyż o ile może sam wygląd nie jest najważniejszą cechą pożądaną przez użytkowników tego rodzaju sprzętów, to jednakże jest to część na tyle istotna, żeby przyjrzeć się jej dosyć dokładniej.

Ekspres do kawy Philips HD8827/09

Jak więc wygląda omawiamy tutaj PHILIPS HD8827/09? Dokładnie tak samo, jak jego nieco młodszy odpowiednik, czyli wersja PHILIPS HD8821/09. Posiada w zasadzie taki sam kolor, taką samą wystającą podstawkę na szklanki, filiżanki, czy też innego rodzaju naczynia, a których to mamy zamiar użyć jako naczyń do zaparzenia w nich naszej kawy. Poza tym ma podobną ilość przycisków, podobną ogólną kolorystykę i nawet podobne wymiary, a rurki do nalewania już zaparzonej kawy oraz do dolewania do niej spienionego mleka wyglądają praktycznie tak samo i są umieszczone w dokładnie tych samych miejscach, co w przypadku poprzednika PHILIPS HD8827/09.

niewielki a pojemny PHILIPS HD8827/09

Jakie są więc różnice pomiędzy wspomnianym już wielokrotnie powyżej poprzednikiem naszego PHILIPS HD8827/09, a nim samym? W wyglądzie nie ma praktycznie żadnych, chyba, że za ważną i interesującą zmianę uznać fakt, że trzon, w którym umieszczone są rurki do nalewania kawy, jest nieco jaśniejszy, niż w przypadku PHILIPS HD8821/09.

Skoro w takim razie wyglądowo nie różni się on praktycznie w ogóle od swojego kolegi, to czy może odróżniają się czymś, jeżeli chodzi o funkcję tych dwóch urządzeń? Sprawdźmy i dowiedzmy się tego.

Sprawdź funkcje ekspresu do kawy Philips HD8827/09

Jakie są funkcje PHILIPS HD8827/09 i na co możemy liczyć w przypadku jego zakupu? Otóż jeżeli zdecydujemy się na kupno PHILIPS HD8827/09, to otrzymamy możliwość użycia mocy o wartości w przybliżeniu 1850 W oraz ciśnienia o wysokości 15 barów. Do tego możemy zaparzyć sobie Caffee Lungo (czyli tak zwaną dużą kawę, to znaczy taką, która będzie miała rozmiar dwukrotnie większy od tej, którą pijemy normalnie, pamiętać jedynie należy nam, że będzie nam do niej potrzebna oczywiście dwa razy większa szklanka, niż taka, której normalnie przyjdzie nam używać), poza tym Cappuccino i oczywiście espresso. Nie oznacza to oczywiście, że w PHILIPS HD8827/09 nie możemy zaparzyć sobie innego rodzaju kaw, wymienione możemy po prostu przygotować się za pomocą użycia jedynie jednego przycisku, co znacznie skróci i ułatwi nie tylko obsługę naszego ekspresu do kawy o nazwie PHILIPS HD8827/09, ale i nam samym po prostu uprzyjemni jego używanie i pozwoli nam skupić się na czymś zupełnie innym, niż jedynie przypominanie sobie, jak i w jaki sposób parzyło się tą, czy inną kawę. Oczywiście możemy dodać również własne przepisy do już istniejących, albo po prostu zmodyfikować te, co już się tam znajdują. Kup teraz Philips HD8827/09.

kawa Philips HD8827/09

Do tego oczywiście możemy wyregulować sobie taką temperaturę kawy, na jaką mamy ochotę oraz ustawić taki system zmielenia naszej kawy w przypadku, gdy używamy tej ziarnistej, że otrzymamy naprawdę smaczny i bardzo dobry napój. Samych ustawień młynka jest aż sześć, a materiał, z którego został on wybudowany – to znaczy ceramika – powoduje, że nie musimy martwić się o żadne obce zapachy, które mogłyby przeniknąć do naszych ziarenek i zepsuć potem smak, czy też aromat naszej kawy.

Poza tym PHILIPS HD8827/09 posiada podświetlenie LCD, wskaźnik braku kawy, czy też wody, jaka jest potrzebna w procesie parzenia naszego napoju, wskaźnik konieczności odkamienienia i oczyszczenia naszego sprzętu oraz między innymi funkcję automatyczne płukania i usuwania kamienia, automatyczne płukanie po każdorazowym włączeniu, lub też wyłączeniu naszego ekspresu, funkcję oszczędzenia energii, system Thermoblock pozwalający na utrzymanie temperatury kawy na dokładnie takim poziomie, na jakim jest nam on potrzebny oraz dodatkowo dodawany do całości zestawu specjalny pasek lakmusowy, która pomaga nam ocenić twardość naszej wody.

LCD Philips HD8827/09

Czy warto kupić ekspres do kawy Philips HD8827/09

Jeżeli mowa o tym, jakie i które gatunki kaw możemy zaparzyć za pomocą naszego PHILIPS HD8827/09, to są to z pewnością zarówno kawa ziarnista, jak i ta mielona, poza tym pod funkcję automatycznego zaparzenia kawy podchodzą takie jej gatunki, jak cappuccino, latte macchiato, ristretto, caffe lungo oraz na przykład pannarello.

Cappuccino ekspres Philips

A jakie zalety i jakie wady ma opisywany tutaj przez nas PHILIPS HD8827/09? I w ogóle czy warto zainteresować się jego kupnem, czy raczej powinniśmy przestawić się na szukanie czegoś, co w większej mierze zadowoli wymagania nasze i naszych kubków smakowych?

W przypadku ekspresu do kawy o nazwie PHILIPS HD8827/09 możemy liczyć na w zasadzie bezwarunkowe działanie, jednakże należy nam liczyć się z tym, że jednak zakup takowego urządzenia kosztować nasz będzie około 1700 złotych. Trudno jednakże nazwać taką cechę wadą, tym bardziej, że w tej cenie otrzymujemy nie tylko bardzo dobrze i szybko działający sprzęt, ale również urządzenie, które parzy naprawdę dobrą i smaczną kawę, nie przesadza ze spienianiem mleka, ale równocześnie nie spienia go za mało, a samo mleko nie jest zimne, jak w przypadku spieniania przez innego urządzenia tego samego rodzaju, to znaczy przez ekspresy do kawy właśnie. Sprawdź aktualną cenę modelu Philips HD8827/09.

Poza tym możemy liczyć na bardzo dobry nie tylko smak, ale i aromat kawy, a ten z pewnością jest bardzo często tym, co przyciąga nas do zrobienia sobie kawy właśnie. Czujemy nosem, że któryś z naszych sąsiadów przygotowuje sobie kawę i zaczyna nam samym cieknąć ślinka do tego stopnia, że po prostu parzymy sobie również jedną i dla siebie – a w takim przypadku zdecydowanie przyda nam się nasz nowy ekspres do kaw o nazwie PHILIPS HD8827/09, bo zważywszy na jego szybkość i skuteczność działania nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aż i na naszym stole pojawi się szklanka, czy też filiżanka wybornego caffe lungo, latte macchiato, czy też espresso, a my sami zaczniemy delektować się nią w ciszy i w spokoju naszego zakątka.

philips

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
12 ⁄ 4 =