Nowoczesny ekspres do kawy Krups EA8010

Ocena

Nadszedł ranek, zadzwonił nasz budzik, właśnie przecieramy nasze wciąż zaspane i sklejone oczy oraz wiemy, że musimy zaraz wstać, ale nie za bardzo mamy na to ochotę. Jak więc zmusić swoje ciało i swój organizm do tego, aby jednak zdecydował się z nami współpracować i nie tylko podniósł się z łóżka, ale i też chętniej rozpoczął z nami ten dzień? Najlepszym wyborem byłoby zakupienie czegoś, co to wstanie z łóżka naszemu organizmowi i naszemu ciału zdecydowanie ułatwi, a tym czymś może być na przykład ekspres do kawy jakiejś dobrej firmy. Z tym, że pamiętać należy, iż jeżeli zdecydujemy się na któryś z nich, to wtedy potrzebujemy najpierw przekopać się przez swoistego rodzaju blogi – to znaczy te poświęcone kawie i sposobom jej przygotowania, pochodzić po sklepach i popytać sprzedawców o to, który z prezentowanych w danym sklepie ekspresów do kawy jest najlepszy, po czym poszukać znajomych, którzy właśnie użytkują, albo mieli kiedykolwiek do czynienia z ekspresem, jaki sobie właśnie upatrzyliśmy, a poza tym…Stop! Wcale nie musimy tak robić, wystarczy przecież jedynie, że poszukamy dobrej i wyczerpującej recenzji danego urządzenia, a potem po prostu ją sobie spokojnie przeczytamy i zdecydujemy się, czy wybrany przez nas sprzęt nam w ogóle raczej odpowiada, czy też powinniśmy zdecydowanie poszukać czegoś lepszego i dużo bardziej nam odpowiedniego.Tylko jak wybrać ekspres do kawy?

Jeżeli rozważamy już zakup ekspresu do kawy, to dobrym pomysłem będzie zwrócenie uwagi na dobrze wszystkim znaną na rynku wielbicieli tego czarnego napoju firmę Krups. To Krups bowiem jest jedną z wiodących marek w tymże właśnie rynku i to ekspresy do kawy Krups zyskują coraz większą popularność i są coraz częściej sprzedawane tym, którzy marzą, aby posiadać u siebie w mały zestaw baristyczny, czyli po prostu popularny ekspres do kawy właśnie- kliknij w link by poznać ofertę marki Krups.

A który konkretnie ekspres do kawy tejże firmy będzie dla nas właściwy i odpowiedni? Zdecydowanie powinniśmy się skupić na recenzji poniższego sprzętu, by dowiedzieć się czy jest on dla nas tymże, którego szukaliśmy, czy raczej czymś, co należy nam omijać z daleka. A mowa tutaj o recenzji ekspresu do kawy o nazwie KRUPS EA8010, który kupisz tutaj.

Opis ekspresu KRUPS EA8010

Jak więc wygląda KRUPS EA8010 i czy będzie raczej straszył w naszej kuchni, czy bardziej cieszył nasze oko i zapraszał nas do zaparzenia w nim sobie gorącego napoju z samego ranka, czy też w środku dnia, lub wieczorem? Czy wygląda dokładnie tak samo, jak inne tego rodzaju sprzęty, czy raczej przypomina coś zupełnie innego, niż popularny czarny, czy też srebrny – a w szczególnego rodzaju przypadkach tytanowy – prostokącik? Dowiedzmy się tego.

ekspres do kawy KRUPS EA8010

Otóż KRUPS EA8010 to nic innego, jak…prostokąt właśnie. Z tym, że wygląda on bardzo ciekawie, ponieważ oficjalnie jest koloru srebrnego, ale za to posiada czarny przód i takiego też samego koloru jest jego wnętrze, czyli to, co widzimy, kiedy popatrzymy się na tylnią ściankę otworu przeznaczonego na umieszczenie w nim szklanek, filiżanek, czy też innych naczyń przeznaczonych do tego, by zaparzyć w ich naszą kawę. Do tego część przycisków jest czarna, jeden z nich ma niebieską wypustkę na sobie, co daje bardzo interesujący kolorystycznie efekt, a poza tym na górze KRUPS EA8010 znajduje się swego rodzaju czapeczka, która jest niczym innym, jak czarnym pojemnikiem na kawę ziarnistą, której mielenie nasz produkt bez problemu oferuje.

Poza tym na środku znajduje się srebrnego koloru pokrętło, które pomoże pozostałym przyciskom ustawić nam właściwą opcję ekspresu do kawy i wybrać sobie czy i jaką zamierzamy sobie teraz zaparzyć kawę, a może wolimy zdecydować się na opcję samooczyszczania naszego sprzętu, albo nawet na samoodkamienianie go? To wszystko bez problemu osiągniemy za pomocą tychże właśnie pokręteł i przycisków.

Żeby wymienić wszystkie srebrne elementy naszego ekspresu do kawy, wymienić należy jeszcze zdecydowanie tego właśnie koloru podstawkę pod filiżankę na kawę oraz napis, informujący nas, jaka firma wyprodukowała ten właśnie produkt. Poza tym srebrne są również rurki, z których poleje się ciemny napój, a wszystko to połączone ze sobą daje naprawdę bardzo fajny efekt kolorystyczny.

Funkcje ciśnieniowego ekspresu do kawy z młynkiem KRUPS EA8010

Nie samym jednakże wyglądem człowiek żyje, należy więc dowiedzieć się, jakiego rodzaju funkcje mamy przeznaczone do naszej dyspozycji za pomocą KRUPS EA8010 i czy będą one wystarczające, żeby go kupić, czy raczej powinniśmy zdecydować się na coś zupełnie innego rodzaju.

Poznaj zalety i wady ekspresu KRUPS EA8010

Zalety Wady
  • Nowoczesny design
  • Nowoczesna dysza pary doskonale spieniająca mleko
  • Niewielkie rozmiary urządzenia
  • Czytelny panel z elektronicznymi wskaźnikami
  • Idealna temperatura kawy dzięki systemowi Thermoblock
  • Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • Przezroczysty, wyjmowany pojemnik na wodę
  • Niska cena
  • Zdarzają się usterki uszczelki silikonowej tłoczka
  • Niektóre urządzenia bywają hałaśliwe

Sprawdź gdzie kupić ekspres do kawy KRUPS EA8010.

W przypadku takiego urządzenia, jakim jest właśnie KRUPS EA8010, mamy do dyspozycji między innymi wspomniany już przez nas uprzednio tutaj wcześniej ceramiczny młynek do kawy, który to młynek umożliwi nam zaparzenie kawy zmielonej przez nas samych, to znaczy w domu, a przy okazji możemy mieć pewność, że nasza kawa nie przejdzie zapachem spalenizny, co się niestety bardzo często zdarza, jeżeli używamy młynków zbudowanych z innego rodzaju materiałów, niż ceramika właśnie.

Poza tym KRUPS EA8010 umożliwia nam również spienienie sobie mleka, a to zaś umożliwi nam dodanie go do naszego napoju i uczynienie o wiele smaczniejszym, niż gdyby był bez tego właśnie dodatku. Do tego możemy zaparzyć sobie automatycznie, to znaczy przy użyciu jedynie jednego przycisku na przykład takie kawowe napoje, jak espresso, co znacznie ułatwi nam obsługę tego urządzenia i nie będziemy musieli się zastanawiać, ani zagłębiać w instrukcję, aby się dowiedzieć, co i gdzie należy nacisnąć, aby otrzymać naszą ulubioną kawę.ekspres KRUPS EA8010

Taka automatyka istnieje co prawda w wielu ekspresach do kawy i KRUPS EA8010 wcale nie jest tutaj wyjątkiem, jednakże zawsze jest to cecha bardzo ważna i godna podkreślenia, gdyż zdecydowanie przydaje się w pracy z KRUPS EA8010, czy też z innego rodzaju ekspresem do kawy.

KRUPS EA8010 nie posiada co prawda wyświetlacza LCD, ale w niczym to nie przeszkadza, gdyż obsługa tego sprzętu jest naprawdę prosta, łatwo się też przyzwyczaić do braku wyświetlacza i obsługiwać KRUPS EA8010 na tak zwane wyczucie, poza tym dzięki temu możemy zapłacić za wspominany tutaj ekspres do kawy jedynie 1400 złotych, a nie na przykład dużo więcej.

Do tego możemy zaparzyć sobie w naszym KRUPS EA8010 również gorącą wodę, dlatego po jego zakupie nie będzie potrzebny nam już czajnik, a na jego miejsce możemy wstawić KRUPS EA8010 właśnie. Jest to bardzo przydatna funkcja, jeżeli na przykład mamy ochotę zaparzyć sobie zioła, albo po prostu napić się ciepłej, czy też gorącej herbaty.

Poza tym KRUPS EA8010 pozwala nam na wyregulowanie stopnia zmielenia naszej kawy, na ustawienie temperatury, w jakiej ma się ona zaparzyć oraz pokazuje nam informację, ile jeszcze wody pozostało nam dostępnej w zbiorniku, nim będziemy musieli się nim zająć.

Do tego możemy ustawić samemu wylot kawy, czyli dokładnie tak zamocować rurki, z których popłynie nasz ciemny napój, że zmieści się pod nimi każda szklanka, czy też filiżanka, jaką będziemy tam mieli ochotę sobie ustawić.

Jak smakuje kawa z ekspresu KRUPS EA8010

A jakich w takim razie możemy użyć rodzajów kaw w naszym KRUPS EA8010? Odpowiedź brzmi tak: wszystkie, to znaczy możemy wsadzić do niego tak samo kawę zmieloną , jak i wrzucić do niego ziarenka tej drugiej, czyli kawę jeszcze nie przygotowaną do zaparzenia i wymagająca poddania procesowi zmielenia właśnie. Jaką kawę zrobićA kawa z ekspresu cisnieniowego KRUPS EA8010 smakuje wyśmienicie. Porównaj ceny ekspresu KRUPS EA8010 w sklepach online- kliknij w link.

Dlaczego warto kupic automatyczny ekspres KRUPS EA8010

Przejdźmy teraz do zalet i do wad naszego KRUPS EA8010. Czy jest on na tyle dobry, aby uzyskać nasze zainteresowanie, czy raczej wolelibyśmy skupić naszą uwagę na nieco innych produktach? Bardzo często niestety się zdarza, że w trakcie używania naszego ekspresu do kawy odpada po poluzowaniu się mechanizm tłoczka, powodując, że trzeba tenże ekspres oddać do naprawy, albo wymienić na inny model. Tak zdarza się w aż 10 % przypadków, nie oznacza to jednakże, że musi się trafić akurat na ten, który jest wadliwy i zaraz po prostu przestanie nam działać. Jeżeli będziemy mieć szczęście trafić na ten, któremu nie tylko nic nie odpadnie, ale również i nie objawią się usterki uszczelki silikonowej tłoczka właśnie, czy też nie trafimy na model, który niesamowicie się trzęsie i wydaje bardzo głośny hałas podczas procesu parzenia naszej kawy, to wtedy otrzymamy produkt parzący naprawdę bardzo dobrą kawę i będziemy z jego zakupu naprawdę bardzo zadowoleni. To jest właśnie cecha tego modelu – albo trafimy na coś naprawdę wadliwego i nie będziemy mieli okazji nacieszyć się nawet przez kilka chwil dobrą i bardzo smaczną kawą, albo w nasze ręce wpadnie coś, czego nie będziemy się za nic w świecie chcieli pozbyć i co każdego ranka przyniesie nam nie tylko cudowny zapach i aromat do naszej kuchni, ale również i wspaniały smak kawy dla naszych kubków smakowych. Niestety, nie możemy z góry przewidzieć, który to rodzaj modelu się nam akurat przytrafi, dlatego do zakupu KRUPS EA8010 należy podchodzić naprawdę bardzo ostrożnie, co nie oznacza jednakże, że należy całkowicie z niego zrezygnować, po prostu należy mieć na uwadze powyżej wymienione awaryjne elementy.

Poza tym warto pochwalić KRUPS EA8010 za świetne spienianie mleka do kawy, gdyż firma ta i jej produkty już od dawna słyną z tego, że akurat ten element ich towarów raczej nigdy nie zawodzi i w każdym przypadku możemy liczyć na naprawdę smakowity dodatek do naszej codziennej kawy. To właśnie jest jeden z powodów, dla którego nie powinno odrzucać firmy Krups, a jedynie sprawdzić przez kilka dni, czy akurat ten produkt – to znaczy opisywany tutaj właśnie KRUPS EA8010 – nam odpowiada, czy jednakże wolelibyśmy sprzęt innej marki. Sprawdź aktualną cene produktu KRUPS EA8010. Poza tym jest on na tyle mały, że zmieści się praktycznie w każdej kuchni, a to na pewno zaleta przy obecnym stanie naszych pomieszczeń kuchennych, gdzie wszystko i wszędzie jest nam po prostu potrzebne i w zasadzie niezbędne.

ekspres do kawy krups ea8010

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
7 − 2 =