Mikser Zelmer Mix Robi 381.7

Ocena

Trudno w dzisiejszych czasach, napędzanych pośpiechem wyobrazić sobie, by czynności takie jak: mieszanie, ubijanie piany z białek, robienie kremów i wyrabianie ciasta czy rozdrabnianie innych produktów spożywczych, wykonywać ręcznie, bez pomocy miksera. Zapewne nasze babcie pokręciłyby w tym momencie głowami, mówiąc, że najwidoczniej świat stanął do góry nogami i wszystkim się w głowach poprzewracało, bo cóż to jest za problem wyrobić ciasto ręcznie czy ubić pianę trzepaczką? No tak, one wykonywały te czynności przy pomocy swoich rąk. Jasne, że to nic trudnego. Po cóż jednak tracić czas i energię na czynności, które może za nas wykonać przez mądrych ludzi wymyślone urządzenie, specjalnie do tego przeznaczone, zwane mikserem, który dawno już został ciepło przyjęty przez gospodynie domowe? Dzięki mikserowi wyczarujemy w naszej kuchni puszyste ciasta, aksamitne kremy, zdrowe koktajle, gładkie ciasta naleśnikowe i inne cuda. To niesamowite, jak można ułatwić sobie przygotowywanie posiłków, koktajli, smakowitych wypieków i deserów za pomocą małego, poręcznego urządzenia, jakim jest mikser. Nie ma nic dziwnego w tym, że dążymy do upraszczania sobie wszelkich czynności i do rozwiązań jak najbardziej korzystnych i przyspieszających wykonanie przyziemnych zadań. Dzięki pracy w kuchni z mikserem zaoszczędzimy ładnych parę minut, które można pożyteczniej lub przyjemniej wykorzystać, szczególnie w gronie najbliższych i najmilszych nam osób. Na szczęście mikser jest już powszechnym sprzętem AGD, który świetnie odnalazł się w roli pomocy kuchennej w każdym domu. Warto wziąć pod lupę i zapoznać się bliżej z urządzeniem, którego marka znana jest i ceniona od pokoleń – mikserem Zelmer Mix Robi 381.7.

Mikser Zelmer Mix Robi 381.7

Po pierwsze, warto wspomnieć, dlaczego akurat marka Zelmer jest szczególnie doceniana przez użytkowników sprzętu AGD, a w szczególności sprzętu kuchennego. Zelmer to przede wszystkim rodzimy producent z długoletnią tradycją w technologii drobnego sprzętu gospodarstwa domowego. Znana doskonale każdej pani domu marka Zelmer kojarzona jest z niezawodnością i funkcjonalnością. Od pokoleń Zelmer cieszy się dobrą sławą i uznaniem. Na taki stan rzeczy zapracował sobie poprzez ofertę sprzętów AGD, które służą latami, są bezpieczne, uniwersalne i bezawaryjne. Zaufanie, jakim obdarzona została marka Zelmer procentuje i daje efekty w postaci wciąż unowocześnianych i ulepszanych przez producenta, sprzętów AGD. Tak jest również w przypadku miksera Zelmer Mix Robi 381.7 .

Zelmer Mix Robi 381.7 to trzy modele, które różnią się kolorystyką: ZHM0807L / ZHM0807S / ZHM0807I. Modele te dostępne są TUTAJ.

ZHM0807L - ZHM0807S - ZHM0807I

Miksery te charakteryzuje się prostotą wykonania. Jest swoistym klasykiem, niezbędnym w każdej kuchni. Moc 400 W w zupełności wystarcza do wykonywania pracy mikserem w warunkach domowych. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego. Łatwo poddaje się zabiegom czyszczenia. Mikser ten dostępny jest w kolorach: biało – szarym, biało – limonkowym oraz biało – beżowym. Dzięki szerokiej gamie kolorów do wyboru, każda pani domu może zdecydować się na sprzęt pasujący do aranżacji jej kuchni. Mikser jest niewielkich rozmiarów, więc bez problemu zmieści się  w każdej szafce kuchennej.

Poznaj zalety i wady miksera Zelmer Mix Robi 381.7

Zalety Wady
 • nie zajmuje dużo miejsca, znajdzie swoje miejsce nawet w bardzo małej kuchni
 • posiada praktyczny uchwyt
 • przydatna funkcja Turbo
 • łatwość czyszczenia
 • funkcjonalny
 • cena/jakość – idealnie dobrana para
 • dosyć głośny sprzęt
 • dość ciężki
 • trudności w wyciąganiu mieszadeł i trzepaków

Mikser Zelmer Mix Robi 381.7 to uniwersalne, niedrogie, nieduże i niezwykle poręczne urządzenie, niezbędne w każdej kuchni. Cechuje się prostotą i funkcjonalnością. Jest przydatnym, drobnym sprzętem gospodarstwa domowego, cenionym przez wszystkie gospodynie. Dzięki mocnemu silnikowi znakomicie sprawdzi się w codziennym używaniu w warunkach domowych. Drobne wady jakie dostrzegliśmy nie wpływają na jakość pracy miksera Zelmer Mix Robi 381.7.

Wyposażenie miksera ręcznego Zelmer Mix Robi 381.7

Miksery nie są specjalnie skomplikowanymi urządzeniami. Ich wyposażenie również ogranicza się do kilku elementów, ale jakże ważnych w funkcjonowaniu sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem. Przyglądając się bliżej mikserowi Zelmer Mix Robi 381.7 widzimy, że wyposażony jest we wszystko, co konieczne, by w szybki, prosty i przyjemny sposób wyrobić ciasto czy przygotować koktajl.mikser ręczny Zelmer Mix Robi 381.7 Na jego wyposażenie składają się:

 • kubek miksujący – kubek o pojemności 0,5 litra, dzięki któremu można w łatwy i szybki sposób uzyskać na przykład ciasto do naleśników lub pyszne i zdrowe koktajle
 • 2 trzepaki wykonane ze stali nierdzewnej – dzięki nim ubijemy np. pianę z białek na sztywno
 • 2 mieszadła hakowe wykonane ze stali nierdzewnej – niezastąpione w wyrabianiu ciasta
 • tarczę przecierającą – służy do rozdrabniania przez sito gotowanych warzyw i owoców
 • instrukcję obsługi w języku polskim oraz 24-miesięczna kartę gwarancyjną.

Ponadto, warto nadmienić, iż mikser marki Zelmer umożliwia pracę na stojaku oraz pracę z misą obrotową (wymienionych akcesoriów nie ma w zestawie, można je dokupić). Podczas pracy na stojaku, urządzenie wykonuje ruch wahadłowy. Sprawdź aktualną cenę mikserów Zelmer z serii Mix Robi 381.7.

Funkcje miksera Zelmer Mix Robi 381.7

Jak na tak mało skomplikowane i złożone urządzenie AGD, jakim jest mikser marki Zelmer, sprzęt ten posiada kilka funkcji znacznie ułatwiających i zdecydowanie umilających czas spędzony w kuchni podczas przygotowywania posiłków czy też deserów. Podstawowe funkcje sprzętu, charakteryzujące jego przeznaczenie to: mieszanie, miksowanie, ubijanie, rozdrabnianie. Wszystkie te czynności, których można dokonać z pomocą urządzenia marki Zelmer mogą pomagać nam w kuchni i skrócić znacznie czas spędzony przy przygotowywaniu dań. Mikser, jak już wspomniałam, to niezbyt rozbudowany w swoich funkcjach sprzęt, posiada zatem proste i wydawałoby się ubogie funkcje. zelmerBez wątpienia jednak, decydując się na korzystanie z miksera Zelmer Mix Robi 381.7 w kuchni, możemy być pewni, że ten drobny sprzęt AGD zaspokoi nasze oczekiwania i nie zawiedzie. Mikser ręczny Zelmer Mix Robi posiada zatem następujące funkcje:

 • 5 stopni prędkości – urządzenie posiada stopniową regulację prędkości wykonywanych obrotów; przydatna funkcja, biorąc pod uwagę różnorodność używanych produktów do przygotowywania dań
 • funkcja Turbo – praktyczna i pomocna funkcja, pozwalająca na maksymalne przyspieszenie pracy miksera
 • zabezpieczenie trzepaków i mieszaków przed przypadkowym wyjęciem podczas wykonywanej przez urządzenie pracy
 • przycisk zwalniający trzepaki i mieszaki – umożliwia on swobodne i bezpieczne wyjęcie końcówek z miksera
 • możliwość pracy z kubkiem miksującym – kubek nadaje się do tego, by wrzucić do niego np. produkty, z których powstanie ulubiony całej rodziny koktajl.

Dlaczego warto zdecydować się na mikser Zelmer Mix Robi 381.7

Mikser w dzisiejszych czasach to już urządzenie obowiązkowe w kuchni. Aby wybrać idealny dla siebie, trzeba zastanowić się nad własnymi potrzebami i oczekiwaniami wobec tego rodzaju sprzętu. Warto też rozważyć, jak często przydaje nam się pomoc miksera i jakie funkcje będą przez nas używane. Analizując powyższe kwestie przed zakupem miksera, można zminimalizować ryzyko przepłacenia lub kupienia produktu, który nie spełnia oczekiwań. Kup teraz mikser Zelmer Mix Robi 381.7.

Zelmer Mix Robi 381.7

Stawiając na wybór miksera marki Zelmer model Mix Robi 381.7. można być pewnym tego, że otrzyma się dobrą jakość za atrakcyjną cenę. Firma Zelmer, wśród drobnego sprzętu gospodarstwa domowego wyrobiła sobie renomę i już dawno wzbudziła zaufanie. W przypadku miksera Zelmer Mix Robi 381.7. jest podobnie. Urządzenie nie zawodzi. Nie ma nic dziwnego w tym, że mikser ten cieszy się sporą popularnością i jak inne miksery tej marki oceniany jest jako niezawodny i bezawaryjny sprzęt, skracający wysiłek i czas włożony w pracę w kuchni. Mikser Zelmer Mix Robi 381.7 to również urządzenie zapewniające bezpieczną pracę, dzięki funkcji zabezpieczenia trzepaków i mieszaków przed wypadnięciem w trakcie jego pracy.

Mikser Zelmer Mix Robi 381.7, jak każdy mikser ręczny, nie posiada zaawansowanych technologii i bogatych funkcji, jednak całkowicie spełnia rolę pomocy w mieszaniu, ubijaniu, ucieraniu i rozdrabnianiu produktów spożywczych. Czy w takim wypadku, potrzebny jest drogi, zaawansowany technologicznie sprzęt z mnogością funkcji, których część zwykle nie jest w ogóle używana, znacznie obciążający naszą kieszeń i wymagający większej ilości poświęcenia czasu na montaż i mycie elementów oraz zajmujący więcej miejsca w kuchni? Po cóż to wszystko, skoro całą robotę w kuchni jest w stanie wykonać niewielkich rozmiarów, poręczny i funkcjonalny sprzęt? W dodatku w cenie, przyciągającej uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
25 − 20 =