Blender Kenwood Blend-X Pro BLM800WH

Ocena

Jeszcze kilka lat temu, blendery były urządzeniami, służącymi jedynie do blendowania, czyli takiego rozdrobnienia produktów, dającego w efekcie gładką, jednorodna masę. Dzisiejsze blendery potrafią wyręczyć w kilku czynnościach kuchennych i mają szersze pole do popisu niż ich starsi bracia. Decydując się na blender, spośród bogatej oferty rynkowej, napotkać można potężne maszyny i nie chodzi mi o ich gabaryty, a funkcjonalność i wydajność. Oczywiście, nadal możemy przebierać w blenderach prostych i klasycznych, stworzonych do koktajli czy zup o konsystencji kremu, jednak coraz większą popularnością cieszą się blendery zastępujące kilka kuchennych urządzeń. Jednym z takich właśnie blenderów, stworzonych do zadań specjalnych jest Kenwood Blend-X Pro BLM800WH.

Blender stojący Kenwood Blend-X Pro BLM800WH

Blender kielichowy Kenwood BLM800WH to prawdziwy powiew nowoczesności. Zastosowano w nim bowiem innowacyjne technologie zarówno w konstrukcji ostrzy, oprogramowania, jak i samego dzbanka. Moc silnika to 1400 W. Można więc mówić o potędze silnika blendera Kenwood BLM800WH. Urządzenie to skutecznie rozdrabnia, mieli, zgniata, sieka i miesza wszelkiego rodzaju składniki. Rewolucyjna technologia noży zapewnia doskonałe kruszenie lodu, mielenie orzechów, ziół i przypraw oraz ziaren kawy. To świetna wiadomość dla osób lubiących urządzenia, które łączą w sobie funkcje, dając w rezultacie możliwość rezygnacji z posiadania dodatkowych sprzętów kuchennych. I tak, dzięki blenderowi Kenwood Blend – X Pro możemy pozbyć się lub zapomnieć o zakupie np. młynka do kawy. Kup teraz blender Kenwood Blend-X Pro BLM800WH.

Blender daje zatem dodatkowe możliwości, niespotykane w każdym urządzeniu blendującym. Sprzęt ten stanowi doskonałe połączenie solidnego silnika z rewolucyjnym systemem ostrzy, któremu koniecznie trzeba przyjrzeć się bliżej, by poznać warianty zastosowań testowanego urządzenia. Obudowa blendera wykonana jest z tworzywa oraz metalu, co zapewnia mu jeszcze większą trwałość, odporność na zabrudzenia i zarysowania. Blender prezentuje się bardzo elegancko i stylowo, pozwalając wprowadzić do kuchni ducha nowoczesności. Jeszcze jedna wiadomość, która zadowoli zarówno prawo-, jak i leworęcznych – urządzenie to zostało stworzone z myślą o jednych i drugich. Z całą pewnością blender marki Kenwood Blend – X Pro można zaliczyć do urządzeń nowej generacji.

Poznaj zalety i wady blendera Kenwood 

Tak, jak w przypadku każdego urządzenia AGD, którego kupno rozważamy, tak i w przypadku omawianego blendera, warto zastanowić się nad zaletami i wadami, które bez wątpienia pomagają podjąć ostateczną decyzję.

Poznaj zalety i wady blendera Kenwood Blend – X Pro BLM800WH

Zalety Wady
 • mocny silnik
 • intuicyjna obsługa urządzenia, wspomagana automatycznymi programami
 • nowoczesny design
 • mnogość funkcji przy jednoczesnym minimalizmie akcesoriów
 • Brak

Kliknij by sprawdzić cenę blendera Kenwood Blend-X Pro BLM800WH.

Wyposażenie blendera kielichowego Kenwood Blend-X Pro BLM800WH

Wraz z blenderem nowej generacji, kryjącego w sobie potężny silnik i wiele innowacyjnych zastosowań, otrzymujemy:

 • Kielich o pojemności  1,6 litra z podziałką – kielich blendera wykonany został ze szkła ThermoResist, umożliwiającego blendowanie zimnych i gorących składników; dzięki wysokiej jakości borokrzemowego szkła, odpornego na działanie niskich i wysokich temperatur, urządzenie stało się wszechstronne i jeszcze bardziej praktyczne. Dzięki temu, bez obaw o pęknięcie czy uszkodzenie dzbanka, można używać raz gorących, raz zamrożonych produktów. Przede wszystkim borokrzemowe szkło zapewnia bezpieczeństwa miksowania i blendowania składników. Podziałka pozwala dokładnie odmierzyć porcje. Pojemność kielicha  umożliwia przygotowywanie potraw dla całej rodziny.Blend-X Pro Blender BLM800WH
 • pokrywa – zapewniająca bezpieczne zamknięcie blendera i tym samym zapobiegająca rozchlapywaniu produktów,
 • 4 ostrza wykonane ze stali nierdzewnej,
 • 2 separatory, zapobiegające blokowaniu się składników pod ostrzami,
 • gumowe nóżki, zapewniające stabilność blendera,
 • schowek na kabel,
 • mieszadło – jego użycie wspomaga przemieszanie składników w dzbanku i zapobiega zablokowaniu się poszczególnych składników,
 • karta gwarancyjna na 24 miesiąca wraz z instrukcją obsługi w języku polskim.

Funkcje blendera Kenwood Blend-X Pro BLM800WH

Blender stojący Kenwood Blend-X Pro BLM800WH to inteligentne urządzenie, wykonujące całą pracę za nas. Wszystko za sprawą 6 przycisków, które „wiedzą”, jakich produktów używamy i co chcemy uzyskać.Blender kielichowy-BLM800-07 Zaskoczyć może błyskawiczne tempo i zdumiewające rezultaty pracy blendera. Sprawdź cenę blendera Kenwood Blend-X Pro BLM800WH.

Funkcje urządzenia:

 • rewolucyjny system ostrzy MultiZone (TM) Blade Technology – 4-strefowe ostrza ze stali nierdzewnej: ząbkowane ostrza rozdrabniają nawet najtwardsze produkty, np. orzechy, zamarznięte owoce, lód, natomiast ostrza dolne podbijają składniki do góry. Strefy separacyjne są gwarancją doskonałych rezultatów mieszania i rozdrabniania, dzięki temu, że uniemożliwiają blokowanie się składników oraz zwiększają powierzchnię cięcia. Dzięki takiej konstrukcji noży kruszenie lodu, czy też zamarzniętych owoców staje się dziecinnie proste,
 • 6 automatycznych programów – w zależności od potrzeb, należy wybrać konkretny program i cieszyć się z szybkich efektów pracy urządzenia: 1: Napoje, 2: Zupy krem, 3: Kruszenie lodu, 4: Siekanie na drobno, 5: Siekanie na grubo, 6: Samoczyszczenie. Urządzenie zatrzymuje się automatycznie po zakończeniu programu; każda z 6 funkcji jest fabrycznie zaprogramowana na określony czas pracy urządzenia i przeznaczona do określonego rodzaju, struktury i temperatury produktów,
 • płynna regulacja prędkości – regulacja jest bezstopniowa; wybór prędkości uzależniony jest od użytych produktów,
 • funkcja pulsacyjna – daje pełną kontrolę nad rezultatami blendowania, w tym trybie urządzenie pracuje tak długo, jak długo wciśnięty jest przycisk,
 • system DROP ON – prosty system zakładania kielicha na bazę,
 • profesjonalne systemy, zapobiegające przegrzaniu urządzenia,
 • funkcja samoczyszczenia – wystarczy na korpusie wybrać odpowiedni program, by uruchomić autoczyszczenie,
 • zabezpieczenie przed uruchomieniem w przypadku nieprawidłowego zamontowania któregokolwiek elementu.

Użytkowanie blendera kielichowego Kenwood Blend-X Pro

Przed pierwszym użyciem urządzenia należy umyć wszystkie jego części. Blender podczas swojej pracy, nie powinien stać na wilgotnej i nierównej powierzchni. Podczas miksowania gorących składników o konsystencji płynnej nie należy przekraczać dozwolonej przez producenta dla tego typu produktów pojemności 1,2 litra kielicha. Do miksowania gorących składników, należy używać funkcji „DO ZUP”, a nigdy nie należy używać w tym celu funkcji pulse. Blender Kenwood Blend-X Pro BLM800WHJeśli chcemy zmiksować składniki, które mogą się podczas pracy urządzenia spienić, najlepiej nie przekraczać poziomu 1 l pojemności kielicha. Przed rozpoczęciem pracy urządzenia, należy upewnić się, że pokrywa wraz z zakrywką wlewu, zostały prawidłowo nałożone na swoje miejsce. Mieszadła nie wolno używać podczas miksowania składników gorących. Blendera używa się wyłącznie z nałożoną pokrywą. Kielich blendera należy zdejmować z korpusu dopiero wtedy, gdy zatrzymają się ostrza, a regulator prędkości będzie wskazywał poziom „0”.

Czyszczenie i konserwacja blendera Kenwood Blend-X Pro BLM800WH

Przed rozmontowaniem dzbanka do czyszczenia, można zastosować funkcję „SAMOCZYSZCZENIE”, która polega na płukaniu. W tym celu należy wlać do dzbanka nie więcej niż 500 ml ciepłej wody i włączyć program. Przed przystąpieniem do właściwego czyszczenia wszystkich elementów blendera, należy odłączyć go od zasilania i rozmontować wszystkie akcesoria. Dzbanek można myć w zmywarce. Korpus nie można moczyć w wodzie, gdyż zawiera silnik – „serce” urządzenia.

W celu jego wyczyszczenia należy użyć wilgotnej ściereczki, a następnie wytrzeć do sucha. Aby czyszczenie przebiegło sprawnie, należy odkręcić podstawę od kielicha, przekręcając ją w kierunku ruchu wskazówek zegara. Ostrze należy zdejmować ostrożnie, by nie doszło do skaleczenia. Pierścień uszczelniający należy zdjąć i wypłukać. Do czyszczenia noży najlepiej zastosować szczoteczkę i delikatny płyn do mycia naczyń. Następnie wypłukać je pod bieżącą, ciepłą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Noży nie należy myć w zmywarce.

Dlaczego warto kupić blender Kenwood Blend-X Pro

Blender Kenwood Blend-X Pro BLM800WH to urządzenie inteligentne, wykonujące za nas całą pracę, związaną z przygotowywaniem posiłków i napojów. Tutaj kupisz blender Kenwood Blend-X Pro BLM800WH.kenwood Blender-X Pro Blender BLM800WHZa sprawą 6 przycisków, jak za dotknięciem magicznej różczki, otrzymujemy gładkie zupy, mleczne koktajle, skruszony lód, posiekane orzechy, czy zmieloną kawę i wiele innych składników o pożądanej konsystencji. Od zwykłych, tradycyjnych blenderów różni się wieloma funkcjami, które zapewniają nie tylko efektywne blendowanie i miksowanie, ale także kruszenie lodu, siekanie i mielenie. Słowem – blender ten to potężny rozdrabniacz, aczkolwiek kompaktowych i zgrabnych rozmiarów. Ostrza blendera działają na zasadzie cyklonu, który wszystkie składniki napotkane na swej drodze zamienia w jednorodną i gładką strukturę, a potężny silnik urządzenia z linii Blend-X Pro, sprosta każdemu kulinarnemu zadaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
24 − 14 =